Trenčín – Michalovce 1:2 (po pr.)
HK DUKLA Trenčín
1:2 (0:0, 1:0, 0:1 - 0:1) Stav série: 2:4
HK DUKLA Ingema Michalovce
sk Neděle 11.04.2021, 18:00 • Zimný štadión Pavla Demitru • Tipsport Liga (SR) play-off • Čtvrtfinále

Michalovce vyhrávajú sériu 4:2 na zápasy a postupujú do semifinále Tipos extraligy. Oba tímy si po ťažkých súbojoch momentálne podávajú ruky v strede ľadovej plochy. Pre domáci tím sa sezóna končí, Trenčania obsadia 7.miesto. Michalovce budú bojovať o titul ďalej. (20:45:56)

65:38
    Dukla Michalovce dala gól!
    Je rozhodnuté, strela Ťavodu od modrej prepadla Karjalainenovi do bránkoviska, kde bol prvý dôrazný MAREK BARTÁNUS a rozhodol zápas aj celú sériu.
    Asistencia: Ján Ťavoda

65:16
    Sádecký zabojoval pri mantineli, následne si Švec narazil so Sojčíkom a dorážal puk pred bránkou, no za Škorvánka ho nedostal.

64:06
    Po vyhratom buly vystrelil Mudrák len mimo bránky Karjalainena.

63:56
    V krátkom slede dve zakázané uvoľnenia Trenčanov, ktorí teraz budú mať čo robiť aby to ustáli.

63:24
    Hráči prvého trenčianskeho útoku sa natlačili pred bránu, Kettunen sa dostal k dorážke z ľavej strany, nedostal puk cez Škorvánkov betón.

62:57
    Nepresná rozohrávka hostí zavinila icing.

62:36
    Erkinjuntti sa chystal na strelu medzi kruhmi, v poslednej chvíli mu brániaci hráč puk na hokejku nepustil.

62:03
    Jalasvaarova strela sa od zadného mantinelu odrazila pred bránku, kde bol prvý Paukovček, ale v dorážke sa nepresadil.

60:59
    Ako sa dalo čakať, úvod je opatrný.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Už to teda bude o jedinej chybe, o jedinom góle. Dajú ho Michalovčania a postúpia do semifinále? Alebo domáci a vynútia si siedmy zápas? Trenčania majú v nohách o 4 zápasy viac z predkola a čím dlhšie sa bude hrať, tým viac síl môžu mať hostia. V tretej tretine to bolo o jedinom, Trenčín len bránil a odhazoval puky, Michalovčania búšili do plných. Predĺženie už musí priniesť z domácej strany inú taktiku, ak chcú Trenčania vyhrať.

Videli sme teda dva góly a určite musíme vidieť ešte jeden. Či už v prvom predĺžení, alebo trebárs o jednej v noci. Dajte si kávu, o 18 minút pokračujeme.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:35
    Hostia v útočnom pásme, dvakrát nahadzoval z pravej strany Mudrák, ale ani jeden pokus nakoniec nemieril na bránu.

58:51
    Southornovo nastrelenie na zadný mantinel dostihol ako prvý rozbenutý Lalancette a aj vystrelil z ľavej strany, domáci brankár podržal svoj tím.