po penal. (3:2)
Švýcarsko
1:1 (0:0)
Česko
Úterý 13.04.2021, 20:00 • Stockhorn Arena (Thun) • Kvalifikace mistrovství Evropy - ženy • Baráž

Je konec! Postupujícím na mistrovství Evropy se nakonec stává reprezentace Švýcarska, která vyhrála po penaltovém rozstřelu. Český celek se přitom v úvodu druhého poločasu dostal do vedení, jenomže to nevydrželo moc dlouho. Následovala hodně hluchá pasáž, která se přenesla také do prodloužení a o postupujícím tak rozhodly až penalty. Český výběr se dostal do průběžného vedení, jenomže špatnou koncovkou nakonec přišel o historický postup.

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 7:6. Střely mimo: 3:4. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 10:23. (22:39:49)

SVITKOVÁ

5. série
    3:2
    Svitková musela za každou cenu proměnit, jenomže její pokus se snesl pouze do horní konstrukce.
    CRNOGOREVIĆOVÁ

5. série
    3:2
    Crnogorevićová znovu mířila do protipohybu a česká strana má nůž na krku.
    MARTÍNKOVÁ

4. série
    2:2
    Svůj celek se pokoušela poslat zpět do vedení Martínková, která orazítkovala pouze tyč.
    WALTIOVÁ

4. série
    2:2
    Domácí kapitánka Waltiová pro změnu mířila do protipohybu brankářky.
    BERTHOLDOVÁ

3. série
    1:2
    Stoperka Bertholdová mířila po zemi přesně k pravé konstrukci.
    LEHMANNOVÁ

3. série
    1:1
    O vyrovnání se tak pokoušela Lehmannová, která rovněž mířila k levé tyči.
    KREJČIŘÍKOVÁ

2. série
    0:1
    Krejčiříková to zkoušela k levé tyči, kam se brankářka nedokázala ideálně natáhnout.