Omsk – Kazaň 0:2 (kon.)
Avangard Omsk
0:2 (0:0, 0:0, 0:2) Stav série: 3:3
Ak Bars Kazaň
Úterý 13.04.2021, 18:00 • Ledový palác Jurije Ljapkina, Balašicha • Play-off KHL • Semifinále

To je ode mne pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek večera. Na počtenou příště! (20:36:00)

Levharti tak i bez Murphyho, Da Costy a Dawese zvládli výborným defenzivním výkonem skolit svého soupeře a vynutit si sedmý zápas. Ten se odehraje, jak již bylo níže zmíněno, ve čtvrtek večer v Kazani.

V šestém utkání semifinále jsme na gól čekali velmi, velmi dlouho. Oba celky hrály opatrně a čekaly na sebemenší chybu svého soupeře, přičemž jako první nakonec zaváhali domácí. V šesté minutě třetí třetiny z přečíslení otevřel skóre Kirill Petrov, který následně těsně před koncem potvrdil vítězství svého týmu zásahem prázdné svatyně Avangardu.

Kazaňští to dokázali! Hosté díky dvěma brankám Kirilla Petrova odvrátili omský mečbol, potřetí v sérii uspěli na ledě Ledového paláce Jurije Ljapkina v Balašiše a vrací semifinále zpět do TatNěfť Areny, kde se ve čtvrtek definitivně rozhodně o postupujícím výběru!

Kazaň vstřelila branku!
    Tahle série půjde až do sedmého zápasu! Ve vlastním pásmu se kotouče ujal KIRILL PETROV, který následně přebruslil bránícího protihráče a z hranice soupeřovy třetiny hrací plochy uklidil puk do prázdné svatyně domácího celku – 0:2! Asistence: Dmitrij Voronkov.

59:13
    Oddechový čas pro domácí.

59:13
    Běreglazov chtěl rozehrát puk dopředu, jeho nabídku ale nikdo nezachytil a puk skončil na zakázaném uvolnění. Šimon Hrubec musí zpět na led.

58:33
    Je to tady, Šimon Hrubec opouští své brankoviště a domácí zkusí štěstí při hře v šesti!

58:13
    Kazaň znovu vyhodila puk daleko od své branky, Hrubec se za chvíli vydá na střídačku.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:22
    Gotovcovu lehkou střelu z modré čáry ještě někdo v mezikruží tečoval, puk ale zaletěl mimo tři tyče.

56:57
    Levharti se už plně soustředí jen na obranu. Odráží jeden výpad domácích za druhým, dopředu se neženou.

56:30
    Pomalu ale jistě míříme do finiše, do konce základní hrací doby zbývá odehrát jen něco málo přes tři a půl minuty.

55:55
    Boucher poslal puk podél mantinelu Semjonovovi, hosté nenechávají soupeři ani centimetr kluziště zadarmo.