po s.n. (2:1)
HKM Zvolen
3:2 (1:0, 0:1, 1:1 - 0:0) Stav série: 1:0
HC Slovan Bratislava
sk Úterý 13.04.2021, 18:00 • Zimný štadión Zvolen • Tipsport Liga (SR) play-off • Semifinále

Máme za sebou tradičný remízový zápas Zvolena proti Slovanu. Na rozhodnutie nestačilo ani 80 minút hry. Rozhodlo sa až v šiestej sérii nájazdov, keď rozhodol Fín Mikko Nuutinen. Zvolen teda vyhráva veľmi dôležitý úvodný zápas série a vedie 1:0. Dočítania zajtra o 18:00, kedy je na programe druhé semifinále. Dobrú noc a ďakujem za pozornosť. (21:43:15)

80:00
    Zvolen dal gól!
    Autorom gólu z trestného strieľania je MIKKO NUUTINEN.

6. série
    2:1
    Mikko Nuutinen nájazdy proste vie a aj teraz do predviedol krásnym blafákom. Klobúk dole aké nervy musí mať tento pánko!

6. série
    1:1
    Brodzinski strela na lapačku a Rahmov semafor.

5. série
    1:1
    Meszároš skúsil pomedzi betóny ale nedal.

5. série
    1:1
    Puliš, takisto nedal.

4. série
    1:1
    Urbánek, ušiel mu puk a ani nevystrelil.

0:0
    Peter Zuzin zvolil ako zakončenie strelu pod rameno ale gól nedal.

Samostatné nájazdy začínajú.

Osemdesiat minút hry víťaza neprinieslo a tak ich dnes rozhodnú samostatné nájazdy.

70:00
    Predĺženie sa skončilo.

69:25
    Hostia vyhrali buly a sú na puku, ale domáci ich k žiadnej strele nepúšťajú.

69:01
    Začala osemdesiata minúta zápasu, posledná v predĺžení.

Števo Lasab

Branky a nahrávky: 13. Ivan (Puliš, Nuutinen), 41. Melancon (McPherson, Nuutinen), 80. Nuutinen (TS) – 40. Harris, 55. Meszároš (Gašpar, Šišovský)

2:1   Nuutinen (ZVO)

HKM Zvolen: Rahm (Trenčan) – Betker, Kotvan, Ivan, Melancon, Hraško (A), Kubka, Meliško – R. Bondra, J. Mikúš, Kelemen – McPherson, Puliš (C), Nuutinen – Zuzin (A), Viedenský, Stupka – Marcinek, Tibenský, Kolenič – Jedlička (tréner – P. Oremus)
    HC Slovan Bratislava: Parks (Gudlevskis) – Meszároš (A), Štajnoch, Sersen (C), Ališauskas, Maier, Brodzinski, J. Valach – Gašpar, Harris, O´Donnell – Šišovský, Kytnár (A), Urbánek – Rapáč, Zigo, T. Matoušek – S. Petráš, Bortňák, Lukošík – Jendek (tréneri – R. Döme, M. Bažány)

Rozhodčí: V. Snášel ml., T. Orolin – Stanzel, Šoltés (video – Martinko)