RB Lipsko – Hoffenheim 0:0 (kon.)
RB Lipsko
0:0 (0:0)
TSG 1899 Hoffenheim
Pátek 16.04.2021, 20:30 • Red Bull Arena, Lipsko • Německá Bundesliga • 29. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (22:33:40)

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 2:0. Střely mimo: 12:6. Rohy: 4:1. Ofsajdy: 5:2. Fauly: 14:13.

Je konec. Platné branky jsme se nakonec v tomto utkání mezi Lipskem a Hoffenheimem nedočkali a zápas končí bezbrankovou remízou. V prvním poločase nebylo k vidění takřka vůbec nic, jelikož neletěla ani jedna střela na bránu. V 59. minutě se ocitl v šanci Nkunku, ovšem jeho pokus vyrazil Baumann. O dvě minuty později pálil Adams nad bránu. V 65. minutě se do zakončení dostal Marcel Sabitzer, ale jeho tvrdá rána minula svatyni TSG. V 90+6. minutě mohl být hrdinou Yussuf Poulsen, který vstřelil gól, ale ten nakonec neplatil díky ruce.

90+7

90+6
    Tak tohle je opravdu neskutečné! Lipsko sice dalo v 90+6. minutě gól, ale ten rozhodčí po zhlédnutí videa neuznává! Marcel Halstenberg poslal centr do vápna na hlavu Yussufa Poulsena, který zakončil k pravé tyči, ale míč trefil také jeho ruku.

90+5
    Christopher Nkunku se snažil zakončit po centru z levé strany, ale Lipsko ještě získalo rohový kop a to je poslední šance na gól.

90+4
    Willi Orban se dopustil faulu v hlavičkovém souboji a hostující celek získal míč na svou stranu, což je pravděpodobně konec.

90+3
    Marcel Halstenberg následně centroval do vápna, ale Christopher Nkunku se nedokázal prodrat do zakončení.

90+3
    Domácí už moc času ke vstřelení branky nemají, ale nyní se snaží něco vymyslet centry do vápna.

90+2
    Mijat Gaćinović si nedokázal zpracovat míč u postranní čáry podle představ a Lipsko tak získalo autové vhazování.

90+1
    Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Andrej Kramarić, přichází Sargis Adamjan.

90+1
    Balón skončil od domácího hráče jen v zámezí a TSG má k dispozici autové vhazování.

90
    Rozhodčí nastavuje 4 minuty navíc.

90
    Tyler Adams ale poslal velmi nepřesný centr do vápna, který skončil pouze u gólmana Baumanna.

90
    Chris Richards přes sebe nepustil Nkunkua a Lipsko získalo alespoň autové vhazování.

89
    Yussuf Poulsen dal z první přihrávku na Alexandea Sörlotha, ale ten se nedostal do zakončení.

88
    Amadou Haidara skvěle vybojoval míč na levé straně a posléze centroval na zadní tyč, kde se dostal Alexander Sörloth, ale od něj se míč odrazil pouze nad bránu.

87
    Domácí mužstvo kombinuje na polovině soupeře, ale stále se nemůže dostat do nějaké šance.