Mladá Boleslav – Opava 2:0 (kon.) | Olomouc – Teplice 1:1 (kon.) | Karviná – Č. Budějovice 3:0 (kon.)
Plzeň – Jablonec 1:1 (kon.)
FK Mladá Boleslav
2:0 (0:0)
Slezský FC Opava
Sobota 17.04.2021, 14:00 • Lokotrans Aréna, Mladá Boleslav • FORTUNA:LIGA • 27. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše. Děkuji Vám za pozornost a u dalších online přenosů zase někdy na počtenou. (15:55:28)

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 10:3. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 16:20.

Je konec a z výhry se mohou radovat fotbalisté Mladé Boleslavi. Ti dnes byli o něco lepší než Opava, a tři body tak berou zcela zaslouženě. Branky začaly padat až po hodině hry, v 61. minutě za to vzal dnes velmi dobře hrající Zmrhal, který propálil Digaňu střelou na přední tyč. Pojistka domácích přišla deset minut před koncem, kdy se hlavou trefil Škoda. Opava toho směrem dopředu moc nepředvedla a ve zbytku sezony to už bude mít se záchranou velmi složité.

90+4

90+3
    V závěru měli domácí ještě rohový kop, se kterým si ale dokázala defenziva Opavy poradit.

90+2
    Malínský potáhl míč po pravé straně a poté se nechal poslat k zemi Večerkou. Boleslav už s rozehrávkou spěchat nebude.

90+1
    Nad rámec základní hrací doby byly nastaveny tři minuty.

90
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Marek Matějovský, přichází Lukáš Budínský.

89
    Střídání v týmu SFC Opava: ze hřiště odchází Matěj Hrabina, přichází Štěpán Harazim.
    Střídání v týmu SFC Opava: ze hřiště odchází Lukáš Kania, přichází Adam Gorčica.

88
    Zmrhal zleva dobře odcentroval a sbíhajícímu Škodovi chybělo jen pár decimetrů k tomu, aby na balon dosáhl.

87
    Drchal se hnal za nákopem Dancáka, nicméně Digaňa včas vyběhl a odkopl před ním míč do autu.

86
    Dalšího nedovoleného zákroku se dopustil Smola, jenž srazil Takácse. Na hostech je vidět velká frustrace.

85
    Douděra si chytře pokryl balon a Dedič ho poté zezadu poslal k zemi. Boleslav už hraje přesně to, co jí vyhovuje.

84
    Didiba zaváhal v rozehrávce a nakonec k němu přistoupil Drchal. Po zákroku však zamířil míč do autu, takže vhazovat bude Opava.

83
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Tomáš Ladra, přichází Tomáš Malínský.

82
    Žlutou kartu dostává Tomáš Smola (SFC Opava).
    81. Michal ŠKODA - 2:0

81
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Zhruba deset minut před koncem utkání přidává Boleslav druhou branku! Matějovský roztáhl hru na Ladru, který následně poslal milimetrově přesný centr na MICHALA ŠKODU a ten zblízka poslal míč do sítě.

81
    Domácí se propracovali k rohovému kopu, který rozehrával Preisler. Balon se dostal na vápno, odkud pálil Matějovský. Jeho pokus však zblokoval Večerka.