Crotone – Udinese 1:2 (kon.) | Sampdoria – Hellas Verona 3:1 (kon.) | Sassuolo – Fiorentina 3:1 (kon.)
Cagliari – Parma 4:3 (kon.)
US Sassuolo Calcio
3:1 (0:1)
ACF Fiorentina
Sobota 17.04.2021, 18:00 • MAPEI Stadium - Città del Tricolore • Italská Serie A • 31. kolo

Statistiky zápasu:
    Držení míče: 71 % : 29 %.
    Střely na branku: 6:6. Střely mimo: 5:1. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 8:16. (20:06:10)

Fotbalisté Sassuola ve druhém poločase otočili skóre a nad Fiorentinou nakonec zvítězili 3:1. Hosté byli v prvním poločase nebezpečnější a ze svých přímočarých akcí vytěžili ve 31. minutě gól, který zařídil pěknou střelou Giacomo Bonaventura. Po změně stran ale vše změnily dvě penalty v krátkém sledu, které byly proti Fialkám odpískány. Obě proměnil střídající Domenico Berardi a oba celky si rázem prohodily role. V 75. minutě pak pro Sassuolo ještě pojistil tři body trefou zpoza šestnáctky Maxime López.

90+4

90+4
    Domácí ještě zaútočili do otevřené obrany soupeře. Pedro Obiang si chtěl dát gól a tak to vzal na hranici šestnáctky na sebe. Střela se mu ale vůbec nepovedla.

90+3
    Domácí drží míč na kopačkách a nedávají tak soupeři šanci na vstřelení případného kontaktního gólu.

90+1
    Do statistik zápasu se ještě zapisuje žlutou kartou Erick Pulgar (ACF Fiorentina).

90+1
    Utkání bude nastaveno o čtyři minuty!

90
    Franck Ribéry to ještě zkoušel na levém křídle, byl ale vytlačen do zámezí. Kope se od brány Sassuola.

89
    Držení míče – 69 % : 31 %

88
    Domácí si hlídají dvougólový náskok. O tři body by už přijít neměli.

87
    Na pravé straně vyrazil dopředu Domenico Berardi. Ten se snažil uvolnit na střelu levou nohou, což obránce přečetl.

87
    Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Mert Müldür, přichází Marlon.

86
    Dušan Vlahovič byl chycen v ofsajdu.

85
    Po centru z levé strany hlavičkoval zcela volný Domenico Beraardi. V jeho blízkosti nebyl vůbec nikdo, domácí fotbalista přesto hattrick nezkompletoval. Bránu netrefil!

84
    Hostující brankář Drągowski musel vystartovat proti dlouho přihrávce Kiriakopoulose. U balónu byl dříve než nabíhající hráč domácích.

83
    Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Cristiano Biraghi, přichází Christian Kouamé.

81
    Hostující Valentin Eysseric vlétl hodně tvrdě do Chiricheşe a za to vyfasoval žlutou kartu.

80
    Tentokrát zasahoval Malcuit, který míč odhlavičkoval za postranní čáru.

Martin Augustin

Branky: 59. D. Berardi (pen.), 62. D. Berardi (pen.), 75. Maxime López – 31. Bonaventura (Ribéry)

Karty:   13. Traorè (SAS), 45+1. Maxime López (SAS), 70. Müldür (SAS) – 15. Castrovilli (FIO), 28. Milenković (FIO), 68. Biraghi (FIO), 81. Eysseric (FIO), 90+1. Pulgar (FIO)

Střely na branku: 6:6. Střely mimo: 5:1. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 8:16.
    US Sassuolo Calcio: Consigli – Müldür (87. Marlon), Chiricheş, G. M. Ferrari, Rogério (46. Kiriakopoulos) – Obiang, Maxime López – Traorè (46. Defrel), Djuričić (46. D. Berardi), Boga – Raspadori (76. Locatelli).
    Náhradníci: Pegolo – Toljan, Bourabia, Oddei, Defrel, Kiriakopoulos, D. Berardi, Locatelli, Magnanelli, Marlon, Peluso, Haraslín.

ACF Fiorentina: Drągowski – M. Cáceres, Pezzella, Milenković – Venuti (78. Malcuit), Bonaventura (71. Callejón), Pulgar, Castrovilli (71. Eysseric), Biraghi (83. Kouamé) – Ribéry, Vlahović.
    Náhradníci: Terracciano, Rosati – S. Amrabat, Martínez, Callejón, Olivera, Kouamé, Eysseric, Malcuit, A. Barreca, Montiel, Igor.

Rozhodčí: Aureliano – Tolfo, Prenna