Montreal – Calgary 2:1 (kon.) | Boston – NY Islanders 3:0 (kon.) | Minnesota – San Jose 3:2 (kon.)
Anaheim – Vegas 0:4 (kon.) | Philadelphia – Washington 3:6 (kon.) | NY Rangers – New Jersey 6:3 (kon.)
Buffalo – Pittsburgh 2:3 (kon.) | Montreal – Ottawa 0:4 (kon.)
Rytíři Kladno
3:4 (0:1, 2:1, 1:1 - 0:1) Stav série: 0:1
HC Dukla Jihlava
Sobota 17.04.2021, 18:00 • ČEZ stadion, Kladno • Play-off Chance ligy • Finále

Ode mě to je pro dnešek všechno. Hezký večer. (20:42:26)

Prodloužení netrvalo ani dvě minuty a Lichanec trefuje puk přesně na bližší tyč. Druhý zápas finále se sehraje opět na ledě Kladna už zítra od 18 hodin.

61:24 Peter LICHANEC - 3:4

61:24
    Dukla právě vstřelila branku!
    A je hotovo! Jihlava první zápas finále na ledě Kladna vyhrává! PETER LICHANEC z levého kruhu vypálil přesně k bližší tyčce! Asistence: Vlastimil Bilčík, Jan Strejček.

60:39
    Machalovi nesedla přihrávka od Plekance před brankářem Jihlavy a ve skvělé možnosti nezpracoval dobře puk.

60:01

V poslední třetině oba týmy dokázaly vsítit po gólu. První šli do vedení domácí zásluhou Plekance. Dukla ale dokázala odpovědět a Strejček trefil puk do prázdné branky, která tak zůstala po zásahu Košarišťana. I když na konci třetiny se Kladno tlačilo do branky a mělo tlak, nedokázalo přidat další trefu a hra tak bude pokračovat v prodloužení. Prodloužení začne cca ve 20:35.

60:00

59:53
    Plekanec se dostal do dobré možnosti, ale přestřelil.

59:33
    Hra se teď kouskuje a vhazuje se před Žukovem.

58:47
    A další skvělá příležitost pro Kladno! Račuk dostal krásnou přihrávku před brankáře, ale Žukov jeho možnost chytil.

57:58
    Machala v dobré možnosti, ale byl zastaven jihlavskými obránci.

57:12
    Rozjetého Hlavu zastavil jeden z Jihlavských.

56:00
    Hra se zasekla u mantinelu, ale k puku se nakonec dostali domácí, kteří si drží útočné pásmo.

54:29
    Melka vyjel do úniku, kde se mu nabídl Adam Kubík, ten však ve velké šanci nezamířil přesně.

51:52
    Suchánek střílel od modré a puk zůstával volný před brankou. Nikdo z domácích se k dorážce ale nedostal.

50:45
    Snuggerud přihrál přesně puk na soupeřovu hůl a Jihlava byla ve skvělé možnosti. Kladenský brankář však kotouč vyrazil betonem.
    49:07 Jan STREJČEK - 3:3

Anna Ardonová

Branky a nahrávky: 32. Račuk (Melka, Marosz), 34. Machač (Š. Jelínek), 47. Plekanec (Frye) – 16. Vítězslav Brož, 37. T. Havránek (Čachotský, Strejček), 50. Strejček (Pekr, Čachotský), 62. Lichanec (Bilčík, Strejček)

Rytíři Kladno: Košarišťan (Brízgala) – Frye, Mikliš, Snuggerud, V. Sorokin, Suchánek, S. Zacharčuk – Machala, Plekanec (C), Jágr (A) – Marosz, Filip, Račuk (A) – Melka, Pitule, Hlava – Š. Jelínek, Machač, Kubík – Bílek.
    HC Dukla Jihlava: Žukov (Jan Brož) – D. Kolář (A), Bukač, Dundáček, Mareš, Bilčík, Strejček, A. Dvořák – T. Harkabus, Fronk, Illéš – Čachotský (C), Lichanec, T. Havránek – Jiránek, M. Zadražil, Pekr – Mácha, Čermák, Vítězslav Brož.

Rozhodčí: Petružálek, Pražák – Jindra, Kokrment