PSG – Saint-Étienne 3:2 (kon.) | Brest – Lens 1:1 (kon.) | Dijon – Nice 2:0 (kon.)
Nîmes – Štrasburk 1:1 (kon.) | Remeš – Méty 0:0 (kon.) | Bordeaux – Monaco 0:3 (kon.)
Nantes – Lyon 1:2 (kon.)
Stade de Reims
0:0 (0:0)
FC Méty
Neděle 18.04.2021, 15:00 • Stade Auguste-Delaune, Reims • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 33. kolo

V tomto zápase byl střelecky aktivnější domácí celek, ale prosadit se nedokázal. Predrag Rajković ani Alexandr Úkíddžá branku neinkasovali, a tak tento mač končí bezbrankovou remízou. (16:55:09)

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 7:6. Rohy: 10:4. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 13:17.

90+5
    90+4. Šance domácích.

90+4
    Reims rozehrává rohový kop. Centr se snesl před branku a rychle míč získal brankář hostů. Ten bude rozehrávat.

90+3
    Fabien Centonze (Méty) vhazuje na své obranné polovině, ale přišel jeho tým o míč.

90+3
    Arbër Zeneli (Reims) rozehrával volný kop, ale obrana si s jeho centrem před branku dokázala odvrátit.

90+2
    Thierry Ambrose (Méty) se chtěl dostat do zakončení, ale byl nachytaný v postavení mimo hru.

90+1
    Farid Boulaya (Méty) hledal dlouhou přihrávkou spoluhráče, ale jeho akci chyběla přesnost.

90+1
    Pět minut uvidíme navíc.

90
    Dostáváme se do poslední minuty ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

88
    Hraje se spíše na polovině hrací plochy, domácí fotbalisté mají míč pod kontrolou.

87
    Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Boulaye Dia, přichází Dereck Germano Kutesa.

85
    Dostáváme se do finální fáze hry ve druhém poločase, v tomto zápase je aktivnější domácí celek, hraje lépe, ale na první gól v tomto mači čekáme.

84
    Lamine Gueye (Méty) si nabíhal do střelecké pozice, dostal přihrávku, ale jeho zakončení už nemělo smysl. Byl totiž v postavení mimo hru.

83
    Reims rozehrává od své branky, rychle se tento tým propracoval do střelecké pozice, ale vypálit na branku nedokázal.

81
    Žlutou kartu dostává Boubakar Kouyaté (FC Méty).

81
    Alexandr Úkíddžá (Méty) rozehrává od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop, čímž rychle otočil směr hry.

80
    Rohový kop vybojoval hostující tým. Centr se snesl před branku, ale domácí obrana si v pohodě dokázala poradit.