Osasuna – Elche 2:0 (kon.) | Real Sociedad – Sevilla 1:2 (kon.) | Alavés – Huesca 1:0 (kon.)
Atlético – Eibar 5:0 (kon.) | Real Betis – Valencia 2:2 (kon.) | Cádiz – Celta Vigo 0:0 (kon.)
Getafe – Real Madrid 0:0 (kon.) | Levante – Villarreal 1:5 (kon.)
CA Osasuna
2:0 (1:0)
Elche CF
Neděle 18.04.2021, 14:00 • Estadio El Sadar (Pamplona) • Španělská LaLiga • 33. kolo

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 6:4. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 14:14. (15:51:54)

Osasuna si ve druhém poločase kontrolovala své jedno brankové vedení. Z jedné povedené akce se jim podařilo podruhé skórovat a následnou dobrou defenzivní hrou zcela zneškodnila útočné snahy svého soka.
    Elche se sice snažilo, ale směrem dopředu si nedokázalo vytvořit nic nebezpečného a i nadále drží sestupovou osmnáctou pozici, zatímco Osasuna udělala další významný krok ke své záchraně.

90+2

90+2
    Centr jen přelétl pokutové území Osasuny a hra se přesouvá k půlící čáře.

90+1
    Hlavní sudí se rozhodl nastavit dvě minuty.

90
    Na časomíře již běží poslední minuta zápasu a již to vypadá, že si domácí vybojují cenné vítězství!

88
    Paulo Gazzaniga si po delší době sáhl na míč, když zasahoval proti centru z pravé strany.

87
    Další úspěšně odražený centr do vápna a míč zamířil do autu. Elche rychle rozehrávalo, ale záhy ztratilo míč.

86
    I když mají hosté míč více ve svém držení, jejich pohyb je daleko od branky Osasuny, což domácím zatím vyhovuje.

85
    Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Jon Moncayola, přichází Oier.

85
    Střídání v týmu Elche CF: ze hřiště odchází Ivan Marcone, přichází Luismi.

84
    Z tohoto rohu nakonec určitě ne. I když po něm ještě přišla snaha o další centr do vápna, ale i ten byl včas ubráněn.

83
    Hosté si svým pohybem před šestnáctkou nakonec vybojovalo rohový kop a uvidíme, zda jim přinese kontaktní branku.

82
    Skrze levou stranu se nyní pokoušeli hosté zaútočit, ovšem nepodařilo se jim odsud dostat blíže k brance Herrery.

81
    Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Ante Budimir, přichází Ezequiel Ávila.

80
    Domácí celek si kontroluje své vedení hrou na polovině hrací plochy a nyní má hru zcela pod svou kontrolou.

79
    Čas se pro hosty rapidně krátí a těm už bude zbývat jen něco přes deset minut zápasu.

78
    Johan Mojica nyní zezadu fauloval domácího hráče a vypadalo to, že jej udeřil do tváře. Nyní však hlavní sudí nedává žlutou kartu za toto provinění.