Montreal – Ottawa 0:4 (kon.) | Arizona – St. Louis 3:2 (kon.) | Carolina – Nashville 3:1 (kon.)
Tampa – Florida 3:5 (kon.) | Detroit – Chicago 0:4 (kon.) | Winnipeg – Edmonton 0:3 (kon.)
Dallas – Columbus 5:1 (kon.) | Minnesota – San Jose 5:2 (kon.) | Boston – Washington 6:3 (kon.)
Buffalo – Pittsburgh 4:2 (kon.) | New Jersey – NY Rangers 3:5 (kon.) | Anaheim – Vegas 2:5 (kon.)
Rytíři Kladno
1:4 (0:2, 1:1, 0:1) Stav série: 0:2
HC Dukla Jihlava
Neděle 18.04.2021, 18:00 • ČEZ stadion, Kladno • Play-off Chance ligy • Finále

To je ode mě pro dnešek všechno. Hezký zbytek večera. (20:35:14)

Po dvou zápasech je tak stav série 2:0 pro Jihlavu.

Jihlava dokázala oba venkovní zápasy vyhrát a na Vysočině tak Kladno bude hrát o všechno. Ve třetí třetině sice Rytíři měli veliký tlak a neuvěřitelně moc střel na branku, jihlavský gólman ale ukázal svůj skvělý um a nepustil za sebe ani jednou puk. Zato Jihlava si svůj náskok ještě navýšila a zásluhou Havránka stanovila konečné skóre na 1:4.

59:46
    A Jihlava si už svůj náskok pohlídá, zahraje si totiž poslední přesilovku zápasu.

59:46
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Ondřej Mikliš – 2 min., sekání).

59:19
    Račukův pokus vyšel opět naprázdno. Nenašel totiž mezeru mezi brankou a Žukovem, ten si mezírku dobře pohlídal.

57:28
    Čachotského střelu Brízgala chytá, ale Kladno se osvobozuje a hraje ve třetině Jihlavy.

57:24
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Jaromír Jágr – 2 min., faul kolenem).

55:53
    Kladno se osvobozuje, ale Machač ve střední třetině nepřihrál přesně a Dukla se tak dostává opět do pásma domácích.

55:34
    Lichancovu dorážku Brízgala viděl a přerušuje hru.

54:42
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Tomáš Pitule – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Vlastimil Bilčík – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Luc Snuggerud – 2 min., hrubost).

54:42
    Illéš vyzkoušel pozornost Brízgaly. Ten puk chytá. U mantinelu se ovšem strhla bitka.

52:40
    Hlavovu střelu z levého kruhu Žukov dobře viděl a puk chytá. Hra je přerušena.

52:19
    Čachotský vyjel do úniku, ale Brízgala si tentokrát svoji branku ohlídal.

51:58
    Oddechový čas pro hosty.

51:35
    Kubík v dobré možnosti zlomil hokejku. Kladno však stále zůstává v pásmu Jihlavy.

50:52
    Kladno se ale ještě nevzdává a hrozí před brankou Žukova. Ten však chytá velmi jistě a všechny střely Kladna ničí.

Anna Ardonová

Branky a nahrávky: 26. Š. Jelínek (Kubík) – 5. Bukač (Pekr), 19. Pekr (Čachotský, Strejček), 39. Jiránek (M. Zadražil, Pekr), 50. T. Havránek

Rytíři Kladno: Brízgala (Košarišťan) – Frye, Mikliš, Snuggerud, V. Sorokin, Suchánek, S. Zacharčuk – Machala, Plekanec (C), Jágr (A) – Marosz, Filip, Račuk (A) – Melka, Pitule, Hlava – Š. Jelínek, Machač, Kubík – Bílek.
    HC Dukla Jihlava: Žukov (Jan Brož) – D. Kolář (A), Bukač, Dundáček, Mareš, Bilčík, Strejček, A. Dvořák – T. Harkabus, Fronk, Illéš – Čachotský (C), Lichanec, T. Havránek – Jiránek, M. Zadražil, Pekr – Chlubna, Čermák, Vítězslav Brož.

Rozhodčí: Zubzanda, Šindel – Maštalíř, Bohuněk