25 25 20 25
VK Jihostroj Č. Budějovice
1
15 19 25 22
Pondělí 19.04.2021, 20:20 • Hala míčových sportů, Karlovy Vary • Uniqa extraliga mužů • Finále

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Dobrou noc! (22:21:23)

Na opačné straně sítě se naopak radují domácí volejbalisté, kteří v sérii vedli 2:0 na zápasy. České Budějovice sice srovnaly na 2:2, ale Karlovarsko ukázalo odolnost a v rozhodujícím duelu si zajistilo titul.

Radek Mach už rozdává svým spoluhráčům stříbrné medaile.

Je dobojováno! Karlovarsko v pátém finále využilo výhodu domácího hřiště a poráží Jihostroj České Budějovice 3:1 na sety! První dvě sady domácí na hřišti doslova kralovali. V obou případech se domácím povedl vstup do setu a Jihostroj už manko nedokázal smazat. Ve třetím setu se dlouho držel vyrovnaný stav, ale nakonec jej pro sebe urval Jihostroj. Ve čtvrtém setu České Budějovice vedly 17:15, ale domácí vývoj setu otočili. Za stavu 20:20 získali hráči Karlovarska tři body v řadě a luxusní náskok si už nenechali utéct.

Konec zápasu

25:22
    Filip Rejlek podával do zámezí a Karlovarsko slaví svůj druhý mistrovský titul v klubové historii!

24:22
    Michálek ještě odmítl konec sezóny! Hostující hvězda prudkou smečí trefila prostor mezi hráči v bílém.

24:21
    Karlovarsko má tři mečboly! Schouten sice trefil dobré podání, ale Pfeffer předvedl skvělý příjem a domácí výměnu dohráli.

23:21
    Další riskantní servis už Vašina s přispěním pásky pokazil.

23:20
    Domácí už jsou opravdu blízko! Rejlek neuspěl proti bloku soupeře a fotbalovým způsobem už situaci nezachránil.

22:20
    Lukáš Vašina dává eso a Karlovarsko vede o dva body!

21:20
    Indra hraje ve čtvrtém setu opravdu skvěle. Domácí hráč uspěl na pravé straně. Kryštof po míči skákal marně.

20:20
    Filip Rejlek vytloukl domácí bloky a srovnává na 20:20! Jdeme do koncovky čtvrté sady.

20:19
    Další těžkou situaci zvládl Rejlek o poznání lépe a nepouští domácí k většímu náskoku.

20:18
    Filip Rejlek selhal proti Indrovi na levé straně a domácí hráč vybojoval pro Karlovarsko dvoubodové vedení!

19:18
    Ticháček z velké výšky poslal přihrávku na levou stranu a nekompromisní Vašina znovu poslal Karlovarsko do vedení.