Dukla – Plzeň 31:32 (po s.h.) | Lovosice – Karviná 28:31 (kon.)
HK FCC Město Lovosice
28:31 (17:15) Stav série: 1:1
HCB Karviná
Středa 21.04.2021, 20:15 • SH Chemik, Lovosice • Play-off Chance Extraligy mužů • Semifinále

To je ode mne pro dnešek vše. S konstatováním, že svůj další díl série napíše v neděli v Karviné, se s vámi loučím a přeji vám příjemný zbytek večera. Na počtenou! (21:56:35)

Lovcům k vítězství nepomohl ani famózní výkon Maxmiliana Jonssona, který si dnes večer připsal hned deset branek. Na druhém konci palubovky byl nejlepším střelcem zase Vojtěch Patzel, ten se prosadil devětkrát.

Na severu Čech je dohráno a už nyní je jasné, že bitvy mezi Lovosicemi a Karvinou budou pokračovat i po nadcházející reprezentační přestávce. Baník totiž ve druhém poločase převzal iniciativu, udržel ambiciózní domácí celek na uzdě a otočil skóre ve svůj prospěch.

HK FCC Město Lovosice – HCB Karviná 28:31 (17:15)
    Nejvíce branek: Jonsson 10/1, Trkovský 8, Bouček 3 – Patzel 9/4, Nedoma 4, Solák 4. Rozhodčí: Kavulič, Pavlát. Sedmimetrové hody: 2/1 – 4/4. Vyloučení: 2:1.

Karvinští ukázkově zvládli dramatický závěr v lovosické hale Chemik a výhrou 31:28 srovnávají stav semifinálové série proti Lovcům!

Konec zápasu. (28:31)
    60
    Vojtěch Patzel dodává hostům obrovskou dávku klidu a rozhoduje o jejich vítězství! (28:31)

60
    Obrovitý Švéd souboj s Marjanovičem nezvládl, brankář Karviné střelu vyrazil mimo nebezpečí! (28:30)

60
    Jeden z domácích si vybojoval sedmičku, k čáře se tentokrát staví Maxmilian Jonsson... (28:30)

60
    Poslední minuta druhého poločasu! (28:30)

59
    Oddechový čas pro domácí. (28:30)
    59
    Sedmdesát dva sekund před koncem druhého poločasu skóruje Mlotek, hosté mají hru pod kontrolou. (28:30)

59
    Ani domácí si ale nyní v útoku nepočínali nejlépe a velmi rychle odevzdali míč svým protivníkům. (28:29)

58
    Uvis Strazdinš podržel svůj výběr ve hře, útočná akce Baníku byla rychle rozebrána. (28:29)
    58
    Domácí se nehodlají vzdát bez boje a gólem Trkovského upravují na rozdíl jediné branky! (28:29)
    57
    Ondřej Skalický potřetí, Karviná kráčí vstříc srovnání stavu semifinálové série! (27:29)

57
    Dlouhou akci Baníku z pivota završil Patzel, který ale míč poslal jen do brankové konstrukce! (27:28)
    56
    Čtyři a půl minuty před koncem základní hrací doby vlívá Severočechům trochu krve do žil Kupa. (27:28)
    55
    Znovu Ondřej Skalický, znovu prudkou ranou z levé strany! S domácími to nevypadá dobře. (26:28)