Interobal Plzeň – Olympik Mělník 2:1 (po pr.)
SK Interobal Plzeň
2:1 (0:1) Stav série: 1:0
SK Olympik Mělník
Středa 21.04.2021, 20:00 • SH Lokomotiva Plzeň • Play off 1. futsal ligy • Čtvrtfinále

Mělník musí ještě mrzet, že neskóroval několikrát z nadějných brejků a například šance Kalabise z prvního poločasu po zbavení se Štrajta neskončila na zadní tyči. Takhle se série stěhuje do Mělníka za stavu 1:0 pro Plzeň k druhému zápasu, ten se bude hrát v pondělí. (22:12:03)

Plzni strašně moc chyběl Tomáš Vnuk a působila dojmem, že si vůbec neví rady s tím, že hraje do plných. Skutečně bylo blízko k tomu, aby se podruhé ve dvou dnech urodil fotbalový výsledek 1:0 a Jan Žežulka byl druhým brankářem, který jakožto kmenový hráč Slavie, vychytal čisté konto.

42 sekund nás, respektive futsalisty Mělníka dělilo do toho, aby dotáhli největší senzaci úvodního kola play-off. Lukáš Nečas si ale srazil centr Michala Holého z pravé strany při powerplay Plzně mezi nohama Jana Žežulky do vlastní sítě. S pořádnou klikou si Plzeň vynutila prodloužení Jinak ale s výkonem nemůže být vůbec spokojena. Mělník udeřil v šesté minutě po fatální chybě Holého a gólu Hrdého při brejku dva na jednoho mezi rukou a tělem Němce. Plzeňský brankář o minutu později odstoupil a do zápasu už se bohužel nevrátil.

Mělník zaslouží obrovské uznání za předvedený výkon a hlavně srdíčko v úvodním čtvrtfinále v Plzni. Ležící a evidentně vyčerpaný Lukáš Rešetár padl po konci zápasu na palubovku, a to tak dokumentuje, že Plzeň se pořádně zapotila. V dresu vítěze základní části vlastně skóroval jediný hráč, a sice Michal Seidler, když ve 45. minutě vsítil vítěznou branku po rohu Michala Štrajta.

49:56
    Holý odhlavičkoval delší míč, Prejsovi vypíchl balón obránce před lavičkou Interobalu.

49:49
    Havel zavezl míč do levého rohu hřiště, kde zřejmě zasáhl rukou do obličeje Šupa.

49:21
    Po zisku míče kombinuje domácí celek a tahá tím tak čas.

49:05
    Šupovi se při střele postavil do cesty Rick.

48:50
    Mělník se nemůže dostat k zakončení.

48:29
    Timeout pro hosty.

48:13
    Nepřesnou rozehrávku Žežulky pustil Holý k Vahalovi. Následovala ztráta Holého.

47:48
    Hrdý zkazil nahrávku z pravé strany, balón drží domácí.

47:20
    Hrdý vzal dres brankáře, powerplay hostů

46:53
    Štrajt dobře presoval a získal balón. Následně byl zasažen Lehnerem, ale nepíská se.

46:17
    Chybu Holého napravil Kozár na polovině hřiště obranným zákrokem z pravé strany.

45:00
    První polovina prodloužení skončila.

44:59
    Vahala chytá střelu Žežulky z levé strany při powerplay Olympiku. Plzeň vyhraje úvodní polovinu prodloužení.