Atlético – Huesca 2:0 (kon.) | Granada – Eibar 4:1 (kon.) | Real Sociedad – Celta Vigo 2:1 (kon.)
Barcelona – Getafe 5:2 (kon.)
Real Sociedad San Sebastian
2:1 (2:1)
Celta de Vigo
Čtvrtek 22.04.2021, 21:00 • Reale Arena (San Sebastián) • Španělská LaLiga • 31. kolo

V nastaveném čase se spíše rozdávaly karty jako na běžícím páse a Vigo si nedokázalo vytvořit žádný závěrečný tlak. Ve druhém poločase jsme již nebyli svědky nějakých zvratů a sledovali jsme poměrně podprůměrnou hru. V porovnání s druhým dějství, lze konstatovat, že vše důležité bylo k vidění v prvním poločase. (22:56:37)

Držení míče: 41 % : 59 %.
    Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 2:5. Rohy: 2:4. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 17:17.

90+5

90+5
    Žlutou kartu dostává Ander Barrenetxea (Real Sociedad San Sebastian).

90+3
    Mallo je dalším hráčem, který uviděl žlutou kartu za nesportovní chování.

90+3
    Vigo se dostalo po centru do vápna, ale ani jeden z hráčů se nedostal do vážnějšího zakončení a brankář Sociedadu bude odkopávat míč od své branky.

90+2
    Sagnan dostal žlutou kartu za podražení, Fernández pak měl nějaké připomínky na lavičce a taky uviděl žlutou kartu. Mimo hřiště dostal kartu taky hostující Suarez.

90+1
    Brais Méndez nyní okusil tvrdou hru soupeře.

90
    Ještě pět minut nastaveného času mají hosté k dispozici. Dokážou vyrovnat?

89
    Augusto Solari předložil dobrý míč do těsné blízkosti branky, avšak jeho spoluhráči chyběly tak dva kroky, aby mohl tečovat míč do poloprázdné branky!

88
    San Sebastianu se podařilo eliminovat další pokus o útok Viga, které je ve druhém poločase směrem dopředu hodně bezradné.

87
    Celtě se výrazně krátí jejich čas a stále jim chybí jedna branka k vyrovnání. Ovšem zatím jejcih hra nepřináší závěrečný tlak na branku Remira.

85
    Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Néstor Araujo, přichází Facundo Ferreyra.
    Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Robin Le Normand, přichází Modibo Sagnan.

85
    Hráč Viga zahrál dlouhý aut do vápna, avšak přesně na tělo soupeře a ten dostává míč od své branky.

84
    Jeden z hráčů domácích se bez žádného přičinění posadil na trávník a signalizuje, že aktuálně nemůže pokračovat ve hře. Máme tu další prodlevu.

83
    I Vigo nyní zahrávalo standardní situaci ze střední vzdálenosti a míč skončil na bránící zdi soupeře.

82
    Ta se jim však nepovedla dle jejich představ a hra se stehuje zpět na polovinu hrací plochy, kde se domácím dlouhodobě daří držet hru po celý druhý poločas.

81
    Z pravé strany se domácí celek chystá k zahrávání standardní situace.

81
    I domácí se po dlouhé době nyní prezentovali povedeným zakončením z levé strany a křižnou ránu dokázal brankář Viga vyrazit!

Adam Dořák

Branky: 25. Portugués (C. Fernández), 39. Januzaj (pen.) – 22. Mallo (Denis Suárez)

Karty:   14. A. Elustondo (RSC), 90+2. Sagnan (RSC), 90+2. C. Fernández (RSC), 90+5. Barrenetxea (RSC) – 38. Murillo (CVG), 62. Nolito (CVG), 90+2. Denis Suárez (CVG), 90+3. Mallo (CVG)

Neproměněná penalta: 29. Isak (RSC), brankář Villar zneškodnil

Real Sociedad San Sebastian: Remiro – Monreal, Le Normand (85. Sagnan), A. Elustondo (C), Gorosabel – Portugués, Guevara (68. Zubimendi), Guridi, Januzaj (46. Oyarzabal) – C. Fernández (72. Bautista), Isak (68. Barrenetxea).
    Náhradníci: Marrero – Barrenetxea, Bautista, Roberto López, Oyarzabal, Sagnan, Zubeldia, Zubimendi.

Celta de Vigo: Villar – Mallo (C), N. Araujo (85. Ferreyra), Murillo, Caricol (62. Fontán) – Tapia – Nolito (79. Solari), Denis Suárez (62. Beltrán), Méndez – Aspas, S. Mina.
    Náhradníci: Sequeira – Aidoo, Baeza, Beltrán, Ferreyra, Fontán, Juncà, Solari, K. Vázquez.

Rozhodčí: J. Manzano