Nice – Montpellier 3:1 (kon.) | Lens – Nîmes 2:1 (kon.) | Lorient – Bordeaux 4:1 (kon.)
Rennes – Dijon 5:1 (kon.) | Štrasburk – Nantes 1:2 (kon.) | Angers – Monaco 0:1 (kon.)
Lyon – Lille 2:3 (kon.)
OGC Nice
3:1 (3:1)
Montpellier HSC
Neděle 25.04.2021, 13:00 • Allianz Riviera, Nice • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 34. kolo

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště. (14:53:35)

Dnešní utkání 34. kola Ligue 1 je u konce. Nice vyhrálo doma nad Montpellier 3:1 a v tabulce se na něho dotáhlo na rozdíl jediného bodu. O výhře OGC rozhodl závěr prvního poločasu, kdy se trefil nejprve Jean-Clair Todibo a o minutu později dal poslední branku zápasu Alexis Claude-Maurice. Druhý poločas moc hezkého fotbalu nenabídl, oba týmy dělaly hodně chyb při přechodu do útoku a často se uchylovaly k dlouhým nákopům bez úspěchu. Nice má další utkání 1.5. na hřišti Lille. Montpellier čeká o den později doma Saint-Étienne.

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 3:8. Rohy: 7:6. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 13:17.

90+3

90+2
    Z hodně velké dálky zkusil vypálit domácí Pierre Lees-Melou. Jeho pokus ze středu hřiště však zamířil pouze nad branku.

90+1
    Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Rony Lopes, přichází Stanley N'Soki.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.

90
    V poslední minutě hry zkusil Morgan Schneiderlin kolmou nahrávku na Dolberga, který však šel místo toho do lajny.

89
    Přeci jen to ještě jednou zkusili hosté. Gaëtan Laborde se chtěl uvolnit na střed vápna, ale míčem trefil pouze položenou nohu svého soupeře.

88
    Oba celky hrají na středu hrací plochy, ani jeden z týmů se už dopředu nijak extra nežene.

87
    Od praporku centroval míč do pokutového území Alexis Claude-Maurice. Jeho centr však nikoho v červenočerném dresu nenašel.

86
    Rohový kop pro Nice.

85
    Zápas se již pouze dohrává. Pro tři body si dojde dnes Nice a tím se tak přiblíží svému soupeři na jediný bod v tabulce.

84
    Po průniku Wahiho na pravé straně dostal míč proti noze hostující Gaëtan Laborde, který v obří šanci napálil míč jen vedle domácí branky.

83
    Na středu hřiště se uvolnil domácí Morgan Schneiderlin, hned po jeho kličce přišel faul na domácího kapitána.

81
    Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Jordan Lotomba, přichází Dan Ndoye.

80
    Po brankové čáře se protáhl hostující Téji Savanier a míč nabídl do vápna Delortovi, jehož následná hlavička skončila v rukavicích Beníteze.

79
    Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Nicolas Cozza, přichází Clement Vidal.
    Střídání v týmu Montpellier HSC: ze hřiště odchází Florent Mollet, přichází Petar Škuletić.

79
    Z rohu hřiště centroval míč na střed vápna Téji Savanier. Našel Delorta, jehož hlavička skončila nad brankou soupeře.

Ondřej Černý

Branky: 6. Búdawí (Dolberg), 39. Todibo (Claude-Maurice), 40. Claude-Maurice – 4. Laborde (Delort)

Karty:   59. Búdawí (NIC) – 56. Mollet (MON), 66. Wahi (MON)

OGC Nice: Benítez – Lotomba (81. Ndoye), Todibo, Saliba, Kamara – Claude-Maurice, Schneiderlin (C), Búdawí (64. Lees-Melou) – Atál (64. Daniliuc), Dolberg, Rony Lopes (90+1. N'Soki).
    Náhradníci: Cardinale – N'Soki, Bambu, Pelmard, Daniliuc, Lees-Melou, Sellouki, Trouillet, Ndoye.

Montpellier HSC: Omlin – Sambia, Cozza (79. Vidal), Congré (59. Le Tallec), Ristić – Mollet (79. Škuletić), Ferri (60. Chotard) – Savanier, Laborde, Mavididi (60. Wahi) – Delort (C).
    Náhradníci: Bertaud – Vidal, Chotard, Ben Achour, Benchama, Le Tallec, Yun, Wahi, Škuletić.

Rozhodčí: Dechepy – Le Tellier, Jouannaud