Liverpool – Newcastle 1:1 (kon.) | West Ham – Chelsea 0:1 (kon.) | Sheffield Utd. – Brighton 1:0 (kon.)
Sheffield United
1:0 (1:0)
Brighton & Hove Albion
Sobota 24.04.2021, 21:00 • Bramall Lane • Anglická Premier League • 33. kolo

Držení míče: 31 % : 69 %.
    Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 1:8. Rohy: 2:12. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 13:7. (22:54:49)

Sheffield United potřetí v sezóně udržel čisté konto a první zápas v roli jistého sestupujícího přetavil ve vítězství po sérii šesti porážek.
    Ve druhém poločase se domácí jen bránili místy až drtivému tlaku Brightonu, ale vedení, získané po sérii chyb v soupeřově obraně a přesné střele McGoldricka z 19. minuty, kupodivu udrželi až do závěrečného hvizdu.
    Hosté zahodili nejméně pět čistých šancí, počtvrté za sebou nevyhráli a na vstřelený gól čekají marně již 347 minut.

90+4

90+3
    Na roh přiběhl přes celé hřiště i hostující brankář Sánchez a dokonce se mu povedlo prodloužit míč hlavou. Jeho kolega však měl poslední slovo a nijak nespěchá s rozehrávkou.

90+3
    Bissouma ťukl míč do strany Džahánbachšovi, jehož tečovaný centr zachytil Ramsdale už za čarou a nezabránil dvanáctému rohu Brightonu.

90+1
    Nejlepší obranou je strávit co nejvíce času na útočné polovině. Domácí se ale udrželi jen zhruba půl minutky a musejí znovu couvat.

90
    Domácí mužstvo dělí od vítězství ještě čtyři nastavené minuty.

89
    Sám faulovaný Íránec si po rozehrávce píchl míč kolem Bryana a zakončil poněkud ukvapeně nad břevno.

88
    Žlutou kartu dostává Enda Stevens (Sheffield United). Na křídle podrazil Džahánbachše.

87
    Kdyby se hráči Brightonu při exekucích rohů střídali, už by se dostalo na kompletní základní sestavu. Jedenáctá standardka tohoto druhu vede opět jen k odkopu od brány.
    86. Izquierdovu výstavní střelu z dálky vyškrabuje Ramsdale

86
    Z velké dálky napřáhl José Izquierdo a táhlá střela se málem stočila do sítě. Aaron Ramsdale ji vyškrabuje ukázkovou robinzonádou na roh.

85
    Sheffieldu se otevírají vrátka v obraně modrobílých. Burke si hezky narazil s McGoldrickem, ve vápně už ale byla další narážečka s Lundstramem navíc a hosté ji snadno přečetli.

83
    Íránský reprezentant Džahánbachš si přehodil míč na levačku a z velkého vápna o metr překopl domácí bránu.

82
    Střídání v týmu Brighton & Hove Albion: ze hřiště odchází Leandro Trossard, přichází José Izquierdo.

81
    Střídání v týmu Sheffield United: ze hřiště odchází Ben Osborn, přichází John Lundstram.

80
    Sheffieldu se v posledních několika minutách podařilo přerušit setrvalý tlak hostů a dostat hru mimo nebezpečné pásmo.

77
    Žlutou kartu dostává George Baldock (Sheffield United) za otálení při rozehrávce.

75
    Poprvé po změně stran zahrozili domácí. Střídající Burke vysunul Baldocka a po jeho zpětné přihrávce střílel Jayden Bogle z osmi metůr příliš slabě do brankáře Sáncheze.