1:2 (0:0, 1:1, 0:1) Stav série: 2:3
HC Dukla Jihlava
Neděle 25.04.2021, 17:00 • ČEZ stadion, Kladno • Play-off Chance ligy • Finále

To je ode mě pro dnešek všechno, hezký zbytek večera. (19:20:52)

Jihlava opět odskakuje Kladnu v sérii! I když si Kladenští zahráli v první třetině dlouhou přesilovou hru, nedokázali ji využít a skóre se tak měnilo až ve druhé třetině. Kladno využilo přesilovou hru a šlo do vedení 1:0. Ani Jihlava ale nezahálela a také v přesilovce vsítila gól. Do třetí dvacetiminutovky se tak šlo za vyrovnaného stavu. Oba týmy se tlačily za dalším gólem a úspěšnější byla Jihlava. Ta dokázala využít signalizovanou výhodu a vítězný gól zápasu trefil Tomáš Jiránek. I přesto, že Kladno zkusilo hru v šesti, byl vyloučen jeden z Kladenských a Jihlava skóre 2:1 udržela.

59:58
    Zakázané uvolnění a bude se vhazovat před Žukovovem.

59:46
    Kladno ztrácí možnost k vyrovnání.

59:46
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Rostislav Marosz – 2 min., hrubost).

59:36
    Rytíři vyhráli vhazování a ke střele se dostal Frye. Toho však Žukov vychytal.

59:30
    Kladenská branka zůstává prázdná.

59:30
    Oddechový čas pro domácí.

59:30
    Kladno teď bylo ve veliké možnosti, ale ze zmatku před gólmanem se nikdo nedostal k úspěšné dorážce.

58:48
    Kladno hraje bez brankáře.

58:34
    I když se Kladno snaží, Jihlava dobře brání.

56:48
    Košarišťan jen rozehrávat a k puku se dostal Jiránek, který trefuje tyčku!

55:52
    Zacharčukovi ujel puk do středního pásma a je pískán ofsajd.

55:21
    Kladno se snaží vyrovnat a drží se v pásmu Jihlavy.
    53:56 Tomáš JIRÁNEK - 1:2

53:56
    Dukla právě vstřelila branku!
    Jihlava využila signalizovanou výhodu a zvyšuje na 2:1! Havránek vypálil z vrcholu kruhu a TOMÁŠ JIRÁNEK tečoval puk do sítě. Gól platí i po přezkoumání videorozhodčího. Asistence: Tomáš Havránek, Peter Lichanec.

53:25
    Hlava zpoza branky předal kotouč před branku, ale zde nikdo z Kladenských nebyl.

51:21
    Marosz ani Hlava ve velkých možnostech nedostali kotouč za záda Žukova, i když k tomu měl Marosz velmi blízko, protože ujížděl sám na gólmana.

Anna Ardonová

Branky a nahrávky: 31. Kubík (Melka, Račuk) – 34. Pekr (T. Černý, Čachotský), 54. Jiránek (T. Havránek, Lichanec)

Rytíři Kladno: Košarišťan (Brízgala) – Frye, Mikliš, Snuggerud, V. Sorokin, Suchánek, S. Zacharčuk, Zelingr – Machala, Plekanec (C), Jágr (A) – Marosz, Kubík, Hlava – Melka, Pitule, Račuk (A) – Š. Jelínek, Machač, Bílek.
    HC Dukla Jihlava: Žukov (Jan Brož) – Dundáček, Bukač, T. Černý, Mareš, Bilčík (A), Strejček, Eliáš – T. Harkabus, Fronk, Illéš – Čachotský (C), Lichanec, T. Havránek – Jiránek, M. Zadražil, Pekr – Chlubna, Čermák, Vítězslav Brož.

Rozhodčí: Zubzanda, Souček – Zídek, Bohuněk