SK Slavia Praha
2:1 (1:1) Stav série: 2:2
Sparta Praha
Středa 28.04.2021, 20:00 • SH Eden • Play off 1. futsal ligy

Hotovo! Slávisté poráží Spartu po prodloužení 2:1. Vítěznou branku vstřelil Igor Leovski. Páté utkání se odehraje v pátek od 20:00 UNYP aréně! (21:48:16)

50
    Velká obětavost hráčů Slavie, kteří padají do sparťanských střel. Jan Homola mohl trefit prázdnou branku, ale o kousek minul!

49
    Radim Záruba měl velkou šanci rozhodnout definitivně. Střelu přes polovinu hřiště ale namířil neuvěřitelně do obou tyčí, od kterých se míč odrazil zpátky do hry.

48
    Marek Karpiak musel vytáhnout parádní zákrok proti Carlinhosovi, který vypálil z prostoru přímo před sešívanou brankou.

48
    Sparta jde do power-play!

47
    David Jošt se dostal před brankáře Gerčáka a snažil se patičkou dostat míč do sítě. Sparta se dokázala s vypětím všech sil ubránit.

46
    Sparta má čas na reakci do konce druhého prodloužení ještě pět minut. Slavia se nachází ale v psychicky lepší situaci. Za zmínku ale stojí také třetí utkání, kdy sešívaní vedli, a nakonec padli na pokutové kopy.
    44. IGOR LEOVSKI - 2:1

44
    Slavia právě vstřelila branku!
    Parádní kombinace reprezentantů Severní Makedonie. Daniel narazil míč IGORU LEOVSKIMU, který parádní ranou překonal Libora Gerčáka – 2:1. Asistence: Daniel.

43
    Osobní souboj mezi Vokounem a Joštem byl vyhodnocen jako nedovolený ze strany domácího futsalisty. Třetí akumulovaný faul pro Slavii.

42
    Slavia šturmuje! Další tvrdý projektil z futsalky Radima Záruby. Balon proletěl do sítě za brankou.

42
    Další prověrka brankáře Gerčáka. Danielova střela skončila na Gerčákovi. Následně nastřelil břevno po rohovém kopu David Jošt!

41
    Maicon si snažil přikrýt míč před Radimem Zárubou. Český reprezentant ho fauloval. Druhý akumulovaný faul Slavie, ty se totiž přenášejí ze druhého poločasu do následného prodloužení.

41
    Začal první poločas prodloužení.

Stejně jako ve třetím zápase této série bude muset o vítězi střetnutí rozhodnout prodloužení. Obě strany měly své šance na rozhodnutí zápasu. Nakonec ale uvidíme dalších deset minut.

40
    Druhý poločas skončil.

40
    Radim Záruba mohl rozhodnout! Nastřelil ale pouze břevno za brankářem Liborem Gerčákem.

40
    Carlinhos se dostal do další zajímavé střelecké pozice. Tvrdá střela levou nohou skončila vedle Karpiakovy branky.