Newcastle – Arsenal 0:2 (kon.) | Tottenham – Sheffield Utd. 4:0 (kon.)
Newcastle United
0:2 (0:1)
Arsenal FC
Neděle 02.05.2021, 15:00 • St James' Park, Newcastle upon Tyne • Anglická Premier League • 34. kolo

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (16:58:40)

Držení míče: 38 % : 62 %.
    Střely na branku: 1:5. Střely mimo: 3:0. Rohy: 3:7. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 10:9.

Je konec! Arsenal zvládl duel na půdě Newcastlu a vítězí 2:0. Hráči londýnského celku vlétli do utkání jako velká voda a už po šesti minutách se prosadil Alnaní. Newcastle mohl vyrovnat v 19. minutě, ale Saint-Maximan nechyl vyniknout Ryana. Po půlhodině hry nebezpečně střílel Xhaka, ale také Dúbravka vykouzlil efektní zákrok. Po změně stran jsme dlouho čekali na nějakou zajímavou akci. Ta přišla v 66. minutě, kdy se po centru Martinelliho zapsal mezi střelce Pierre-Emerick Aubameyang. Arsenal už se poté koncentroval na defenzivu. V devadesáté minutě navíc dostal střídající Fabian Schär červenou kartu.

90+6

90+4
    Arsenal už dohrává dnešní duel s míčem na kopačkách a soupeři jej v závěru nechce půjčit. Fotbalisté londýnského celku dnes podali koncentrovaný výkon.

90+2
    Martinelli už je zpátky na nohou a podle všeho bude schopen pokračovat bez nějakých limitací.

90+1
    Nastavují se čtyři minuty!
    90. Červená karta

90
    Fabian Schär ostrým zákrokem dohrál Gabriela Martinelliho a musí do sprch!

90
    Chambers ještě zariskoval rozehrávkou v pokutovém území. Obránce Arsenalu však situaci zvládl na jedničku a bez problémů rozehrál na pravou stranu.

89
    Ritchie potáhl míč po levé straně do blízkosti velkého vápna, jenže vysokým centrem poslal míč do rukavic připraveného Ryana, který dnes podává vydařený výkon.

88
    Hostující brankář Ryan se dostal ke skákavé přihrávce za obranu Arsenalu a před Joelintonem míč bez váhání nakopl na polovinu soupeře.

87
    Dani Ceballos už byl s míčem uvnitř pokutového území, přehodil si míč na pravačku, ale technickou střelou trefil obránce Newcastlu.

86
    Nicolas Pépé se po levém křídle prodral do pokutového území, ale důrazný stoper Fabian Schär hráče Arsenalu čistým způsobem odstavil od míče.

85
    Střídání v týmu Arsenal FC: ze hřiště odchází Martin Ödegaard, přichází Thomas Partey.

84
    Střídání v týmu Newcastle United: ze hřiště odchází Ciaran Clark, přichází Dwight Gayle.

84
    Nicolas Pépé se hnal za přihrávkou na levou stranu, ale Jacob Murphy se jej dobře zbavil a posll přihrávku na Saint-Maximina. Jeho rána skončila vysoko nad břevnem.

83
    Martin Dúbravka vystartoval ven z branky a pomohl spoluhráčům s rozehrávkou. Jeho pobídka mířila na pravou stranu, ale tam si poradili zadáci Arsenalu.