Lazio – Janov 4:3 (kon.) | Bologna – Fiorentina 3:3 (kon.) | Neapol – Cagliari 1:1 (kon.)
Sassuolo – Atalanta BC 1:1 (kon.) | Udinese – Juventus 1:2 (kon.) | Sampdoria – AS Řím 2:0 (kon.)
S. S. Lazio
4:3 (2:0)
Janov CFC
Neděle 02.05.2021, 12:30 • Stadio Olimpico • Italská Serie A • 34. kolo

Je konec! Dnešní utkání nakonec vítězstvím Lazia, které svého soupeře porazilo výsledkem 4:3. Janov přitom vstoupil do druhého poločasu aktivně a hned po minutě hry se mu povedlo snížit krok. Domácí ovšem ovládli zbytek druhého poločasu, navíc se jim povedlo přidat další dva zásahy. Vypadalo to, že je po zápase, avšak hosté vstřelili dvě rychlé branky a rázem jim chyběla jedna jediná, avšak k vyrovnání to už nestačilo. (14:23:06)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 12:5. Střely mimo: 3:2. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 12:12.

90+4

90+3
    Jsme za polovinou nastaveného času. Domácím se daří držet míč daleko od své branky, proto soupeře k ničemu moc nepouštějhí.

90+2
    Žlutou kartu dostává Francesco Cassata (Janov CFC).

90+1
    Římané rozehrávali volný kop z vlastní poloviny, po vysokém odkopu se ovšem míč snesl do rukavic brankáře Perina.

90
    Nastavují se čtyři minuty.

88
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, stále to je o jednu branku a nás navíc ještě bude čekat nastavený čas.

86
    S míčem se do pokutového území dostal domácí Fáris, který ovšem prováhal ideální moment k zakončení a včas ho dokázal doběhnout Šomurodov.

85
    Sledovali jsme další nedovolený zákrok, znovu ze strany domácího celku. Janov poté rychle otáčel hru na pravou stranu, kde číhal Goldaniga.

83
    Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Luis Alberto, přichází Marco Parolo.
    Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Sergej Milinković-Savić, přichází Jean-Daniel Akpa-Akpro.
    Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Joaquín Correa, přichází Andreas Pereira.

82
    Najednou je to o jednu branku a domácí celek bude muset být hodně obezřetný. Janov má na případné vyrovnání zhruba poslední desetiminutovku.

81
    Za podražení uviděl kartu také domácí Fáris.
    81. Eldor ŠOMURODOV - 4:3

81
    Janov právě vstřelil branku!
    Tak pozor, dokonce je to o jednu branku! Do pokutového území si na nahrávku seběhl ELDOR ŠOMURODOV, který posléze zakončoval levou nohou na bližší tyč, s čímž si domácí brankář Reina nedokázal poradit.
    80. Gianluca SCAMACCA - 4:2

80
    A je sníženo! K rozehrávce pokutového kopu se totiž postavil GIANLUCA SCAMACCA, který to nekompromisně zkoušel doprostřed pod břevno, domácí brankář byl naprosto bez šance.

79
    Žlutou kartu dostává Danilo Cataldi (S. S. Lazio).

David Suchý

Branky: 30. Correa, 43. Immobile (pen.), 48. Alberto (Immobile), 56. Correa (Alberto) – 47. Marušić (vla.), 80. Scamacca (pen.), 81. Šomurodov (Badelj)

Karty:   45. Lucas Leiva (LAZ), 79. Cataldi (LAZ), 81. Fáris (LAZ) – 32. Biraschi (JAN), 43. Radovanović (JAN), 70. A. Masiello (JAN), 90+2. Cassata (JAN)

S. S. Lazio: Reina – Marušić, Hoedt, S. Radu – Lazzari, S. Milinković-Savić (83. Akpa-Akpro), Lucas Leiva (58. Cataldi), Alberto (83. Parolo), Lulić (C) (68. Fáris) – Correa (83. Pereira), Immobile.
    Náhradníci: Alia, Strakoša – Akpa-Akpro, Cataldi, Fáris, Musacchio, Muriqi, Parolo, Pereira, Patric.

Janov CFC: Perin (C) – A. Masiello, Radovanović (46. Ghiglione), Biraschi – Goldaniga, Zajc (46. Pjaca), Badelj, Strootman (53. Rovella), Zappacosta (69. Cassata) – Šomurodov – Destro (46. Scamacca).
    Náhradníci: Paleari, Marchetti – Behrami, Cassata, Czyborra, Ghiglione, Melegoni, Pjaca, Portanova, Rovella, C. Zapata, Scamacca.