Philadelphia – New Jersey 1:4 (kon.) | Washington – Pittsburgh 0:3 (kon.) | Carolina – Columbus 2:1 (po pr.)
Montreal – Ottawa 3:2 (po pr.) | NY Islanders – NY Rangers 3:0 (kon.) | Toronto – Vancouver 5:1 (kon.)
Minnesota – St. Louis 4:3 (po pr.) | Colorado – San Jose 4:3 (kon.) | Chicago – Florida 4:5 (kon.)
Nashville – Dallas 1:0 (po pr.) | Arizona – Vegas 2:3 (po pr.) | Edmonton – Calgary 4:1 (kon.)
Anaheim – Los Angeles 6:2 (kon.) | Detroit – Tampa 1:2 (kon.)
Nashville Predators
1:0 (0:0, 0:0, 0:0 - 1:0)
Dallas Stars
Neděle 02.05.2021, 02:00 • Bridgestone Arena, Nashville • NHL

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (04:47:46)

1. Erik Haula (NSH)
    1+0
    2. Juuse Saros (NSH) 28 zák., 0 gólů, 100%
    3. Anton Chudobin (DAL)33 zák., 1 gól, 97,1%.

Česká a slovenská stopa
    Andrej Sekera (DAL) – 0+0, 0 účast, 2 střely na bránu, TM 0, čas na ledě 20:02
    Radek Faksa (DAL) – 0+0, 0 účast, 1 střela na bránu, TM 0, čas na ledě 19:28.

Juuse Saros (NSH)
    – 28 zákroků, 0 OG, úspěšnost 100%, odchytal 63:32
    Anton Chudobin (DAL) – 33 zákroků, 1 OG, úspěšnost 97,1%, odchytal 63:32.

Bodyčky: 24 – 17.

Nashville uhájil čtvrté místo a zvýšil náskok na pátý Dallas na tři body.

Je za námi zápas, který může být pro oba týmy tím nejdůležitějším v celé základní části. Dlouho to byla hra na jistotu, pár šancí se objevilo až ve třetí třetině, ale Chudobin převážně bránící Dallas držel nad vodou. Za stavu 0:0 se šlo do prodloužení, Predators nevyužili přesilovku, ale krátce po jejím skončení přece jenom rozhodli gólem Hauly.

63:32 Erik HAULA - 1:0

63:32
    Nashville právě vstřelil branku!
    Bridgestone Arena propukla v nadšení! Ekholm si zaútočil po levé straně. Ocitl se až za brankou, odkud nahrál do brankoviště a ERIK HAULA se z bezprostřední blízkosti postaral o jediný gól tohoto utkání. Finského útočníka v osudný okamžik neuhlídali Benn s Klingbergem. Asistence: Mattias Ekholm.

62:58
    Robertson je zpátky na ledě, do přerušení se hraje 4 na 4.

62:46
    Forsbergovi to dnes nelepí. Teď promáchl, když na něj zívala odkrytá branka.

62:30
    Faksa pomohl svému týmu vyhranému vhazování. Později i Sekera, který zablokoval pokus Forsberga.

62:08
    Granlund nedokázal přihrát pod sebe. Puk se k němu odrazil zpátky, ale Chudobin si to u pravé tyčky pohlídal.

61:47
    Josiho střela z osy také nepřinesla úspěch. Forsberg pak dostal puk na levý kruh, ale tvrdou ranou přestřelil.

61:30
    Forsbergovu střelu švihem ztečoval Esa Lindell hokejkou do ochranné sítě.

61:10
    Hned z buly vyletěl puk až k hokejce Sarose. Netrvalo ale dlouho a domácí se usadili v útočné třetině.