Šamorín – Dubnica 3:0 (kon.) | Petržalka – Trebišov 0:3 (kon.) | Púchov – Žilina B 1:0 (kon.)
Bardejov – B. Bystrica 3:1 (kon.)
FC ŠTK 1914 Šamorín
3:0 (2:0)
FK Dubnica
sk Neděle 02.05.2021, 10:30 • Šamorín • MONACObet liga • 27. kolo

Máme za sebou zápas medzi Šamorínom a Dubnicou, z troch bodov sa tešia domáci futbalisti, ktorí boli počas zápasu jednoznačne aktívnejším mužstvom. Hostia výraznejšie neohrozili domácu bránu. V 20.minúte otvoril skóre zápasu po peknej akcii Rymarenko. Útočník domácich vybojoval v 25.minúte pokutový kop, ktorý následne sám bez problémov aj premenil. Po zmene strán pokračoval Šamorín v dobrom výkone, v 62.minúte bol na konci ďalšej peknej kombinačnej akcie Švec, ktorého strelu smerujúcu do brány si zrazil do vlastnej siete Bilovský. Ďakujem vám za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok nedele. (12:19:19)

90

89
    Nedovolený zákrok domácich v strede ihriska, Dubnica má k dispozícii priamy voľný kop.

87
    Záverečné minúty sa už neodohrávajú v tak vysokom tempe.

85
    Striedajúci Appiah sa ocitol za obranou hostí, domáci futbalista neprekonal Vavrúša, navyše bol v postavení mimo hry.

84
    Faul Dubnice v strede ihriska, priamy voľný kop pre domáce mužstvo.

83
    Šamorín má loptu v moci na vlastnej polovici, domáci kontrolujú záverečné minúty dnešného zápasu.

82
    Po centri z pravej strany zakončuje nepresne hlavou Boateng, útočník domácich následne ostáva ležať na zemi.

80
    Útočný faul hostí, loptu pošle do hry odkopom z vlastnej šestnástky Száraz.

79
    Vera zabojoval a získal loptu, následná kombinácia domácich pred šestnástkou Dubnice úspech nepriniesla.

78
    Striedanie v tíme FC ŠTK 1914 Šamorín: z ihriska odchádza Nagy P., prichádza Mezovský.

77
    Striedanie v tíme FK Dubnica: z ihriska odchádza Bilovský, prichádza Martinek.

77
    Striedanie v tíme FK Dubnica: z ihriska odchádza Kuzma, prichádza Dudnyk.

75
    Hostia to skúšali po pravom krídle, Vera si ale splnil obranné povinnosti.

74
    Rýchla akcia domácich, Boateng vo vyloženej šanci z vnútra šestnástky trestuhodne prestrelil bránu hostí.

72
    Striedanie v tíme FC ŠTK 1914 Šamorín: z ihriska odchádza Jančo, prichádza Veselovský.

72
    Striedanie v tíme FC ŠTK 1914 Šamorín: z ihriska odchádza Rymarenko, prichádza Pinte.

71
    Druhú žltú a následne červenú kartu dostáva Pleva (FK Dubnica).

69
    Šamorín kombinuje pred šestnástkou Dubnice, domáci sa ale k zakončeniu nedostali.