Florida – Dallas 5:4 (po pr.) | New Jersey – Boston 0:3 (kon.) | NY Rangers – Washington 3:6 (kon.)
Philadelphia – Pittsburgh 7:2 (kon.) | Carolina – Chicago 5:2 (kon.) | Montreal – Toronto 3:2 (po pr.)
Columbus – Nashville 3:4 (po pr.) | Buffalo – NY Islanders 4:2 (kon.) | Ottawa – Winnipeg 2:1 (kon.)
St. Louis – Anaheim 3:1 (kon.) | Minnesota – Vegas 6:5 (kon.) | Arizona – Los Angeles 2:3 (kon.)
Vancouver – Edmonton 3:5 (kon.) | San Jose – Colorado 4:5 (po pr.)

Andrej Sekera (DAL) 0+0, -1 účast, 0 střel na bránu, TM 0, čas na ledě 17:17

Florida Panthers nakonec v tomto duelu vítězí poměrem 5:4 po prodloužení. Panteři vstupovali do třetí třetiny při dvoubrankovém vedení, jenomže soupeř během několika vteřin vsítil hned dvě branky a po zbytek třetiny jsme se žádné jiné již nedočkali. O druhém bodu tak muselo rozhodnout prodloužení, ve kterém Florida hrála přesilovou hru, kterou nakonec dokázal přesnou střelou využít Aleksandr Barkov.

62:50 Aleksander BARKOV - 5:4

62:50
    Florida právě vstřelila branku!
    Tak přeci jenom domácí využívají přesilovou hru! Po úspěšném vhazování jsme sledovali krátkou kombinaci, která znovu vedla k pravému kruhu, odkud dělovkou pod břevno rozhodl tento duel ALEKSANDER BARKOV.
    Asistence: Keith Yandle, MacKenzie Weegar.

62:41
    Barkov zakončoval z pravého kruhu a Oettinger měl velké problémy udržet kotouč před brankovou čárou, což se mu nakonec povedlo.

62:21
    Vyloučení v týmu Dallas Stars (Joe Pavelski – 2 min., hákování).

62:06
    Duclair uháněl od vlastní modré čáry sám na branku, jenomže ani on neuspěl proti Oettingerovi!

61:24
    Forsling měl na holi rozhodující branku, forhendovou kličkou nevyzrál na Oettingera!

61:03
    Barkov posléze s pukem zavítal do útočného pásma, jenomže oba spoluhráči byla obsazeni. Následovala nahrávka na Duclaira, který byl čistě zastaven.

60:10
    Úvodní vhazování prodloužení vyznělo lépe pro domácí celek, jenomže jako první se k puku dostal hostující Robertson, který o něj rychle přišel.

60:01

60:00

59:00
    Minuta do konce této třetiny.

58:20
    Vše nám spěje k prodloužení. Ani jeden z celků se snaží neudělat žádnou chybu, i proto sledujeme hodně opatrnou podívanou.

57:08
    Hintz se dostal do pásma soupeře moc rychle a jednalo se o další ofsajd Dallasu. Navíc přichází na řadu poslední komerční přestávka tohoto zápasu.

56:08
    Za brankou se posléze postaral o vedení akce hostující Sekera, který přeposlal kotouč za branku soupeře. Z otočky posléze zakončoval kolega Gurianov.

David Suchý

Branky a nahrávky: 2. Huberdeau (Tippett, Yandle), 3. N. Gusev (Montour), 15. Weegar (Tippett, Děnisenko), 21. Forsling (Děnisenko, Barkov), 63. Barkov (Yandle, Weegar) – 13. Pavelski (Hintz, Robertson), 18. Hintz, 44. Kiviranta (Kero, Oleksiak), 45. Seguin (Gurjanov)

Florida Panthers: Driedger (Desrosiers) – Weegar, Forsling, Montour, Nutivaara, Gudas, Yandle (A) – Duclair, Barkov (C), Děnisenko – Tippett, Wennberg, Huberdeau (A) – Heponiemi, Marchment, Vatrano – N. Gusev, Acciari, Lomberg.
    Dallas Stars: Chudobin (21. Oettinger) – Heiskanen, Oleksiak, J. Klingberg (A), Sekera, Vatanen, Lindell – Pavelski, Hintz, Robertson – Gurjanov, Seguin, Ja. Benn (C) – Comeau (A), Faksa, Cogliano – Kiviranta, Gardner, Kero.

Rozhodčí: Chmielewski, O'Rourke – Murray, Tobias