B. Bystrica – Slovan Bratislava 1:3 (kon.)
MFK Dukla Banská Bystrica
1:3 (1:2)
ŠK Slovan Bratislava
sk Středa 05.05.2021, 15:30Slovenský pohár - Slovnaft cup • Semifinále

Hlavný rozhodca nič nenadstavil ani v druhom polčase, nemal dôvod hru naťahovať. Slovan dnes porazil Duklu B. Bystrica 3:1 a s celkovým skóre 6:1 z dvojzápasu postupuje do finále Slovnaft Cupu, kde už na neho čaká MŠK Žilina. (17:17:53)

90

89
    Slovan dal gól!
    Predsa len padá gól aj v druhom polčase, po zaváhaní v domácej defenzíve dostal LUCAS LOVAT prihrávku za obranu, mal dostatok času aj priestoru a rutinérsky preloboval Baláža. 3:1 pre Slovan.

87
    Slovan zaútočil po pravej strane, Lovat našiel Medveděva, ten pálil z ostrého uhla ponad bránu.

86
    Polievka sa dostal do šestnástky šikovne pomedzi dvojicu hráčov, ale tretieho už neobišiel.

85
    Hráči Slovana si vymieňajú loptu na útočnej polovici, B. Bystrica sa bráni.

84
    Už sa opäť hrá, belasí vysoko napádajú.

81
    Žltú kartu dostáva Jackuliak (MFK Dukla Banská Bystrica).

81
    Jackuliak nepríjemne prišliapol nohu Pascheka a zaslúžene vidí žltú kartu. Pauschek potrebuje ošetrenie.

80
    Center z ľavej strany sa k Strelcovi nedostal. Slovan je aktívnejším tímom.

78
    Strelec prihral Hentymu, tomu sa nepodarilo skórovať. Mieril síce do protipohybu Baláža, no strela nebola prudká, Baláž zasiahol nohami aj so šťastím.

78
    Kupčík zasiahol v poslednej chvíli, urobil to výborne.

76
    Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava: z ihriska odchádza Ožbolt, prichádza Strelec.
    Striedanie v tíme MFK Dukla Banská Bystrica: z ihriska odchádza Snitka, prichádza Vajda.

76
    Ratao sa rozhodol zakončiť, spoza pokutového územia však strieľal nepresne.

74
    Počasie je skutočne nepríjemné, silno prší a fúka, Šulla si pod dres dokonca oblieka termooblečenie. Preto bola hra na chvíľu prerušená.

73
    Hra sa kúskuje, Ožbolt si vypýtal faul od Gondu pri postrannej čiare.

72
    V posledných minútach sa toho veľa na trávniku nedeje. O postupujúcom je už rozhodnuté. Hra sa odvíja v strede poľa.

70
    Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava: z ihriska odchádza Daniel, prichádza Ratao.