Jablonec – Teplice 4:1 (kon.)
FK Jablonec
4:1 (2:0)
FK Teplice
Pátek 07.05.2021, 18:00 • Stadion Střelnice, Jablonec nad Nisou • FORTUNA:LIGA • 31. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše, děkuji za pozornost. (19:52:54)

Jablonec znovu ukázal, že to s útokem na druhou příčku myslí zcela vážně. Dnešní zápas by se každopádně nemusel vyvíjet tak jednoznačně, kdyby hosté v prvním poločase zúročili některé z obrovských příležitostí.

Produktivní byli ale svěřenci Petra Rady, které ke třem bodům dotáhl zejména hattrick z kopaček Martina Doležala. Teplice naopak budou muset ještě zabojovat o setrvání v nejvyšší souteži.

90+2

90+1
    Zelenobílí kombinují okolo soupeřova pokutového území, zápas už se za rozhodnutého stavu pouze dohrává.

90
    Nastavovat se budou ještě dvě minuty. Jablonečtí fanoušci momentálně vyvolávají jméno kouče Petra Rady.

89
    Krobův nákop si zpracoval Ondřej Mazuch. Následnou akci hostů ukončil pomocí malé domů Jaroslav Zelený.

88
    Vladimir Jovović chtěl obloučkem za obranu najít Tomáše Smejkala, který to nicméně proti oběma stoperům neměl vůbec lehké. Zanedlouho se skláři řítili do protiakce, kterou rezolutním skluzem utnul Jakub Martinec.

87
    Domácí už snad dvě minuty v kuse drží balon, nutno však poznamenat, že v uctivé vzdálenosti od soupeřovy svatyně.

86
    Žlutou kartu dostává Alois Hyčka (FK Teplice).

85
    Jablonečtí se už nikam neženou a kombinují na obranné polovině. Závěr zápasu si užívají také domácí příznivci, kteří by přece jenom ještě rádi viděli pátý gól.

84
    Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Martin Doležal, přichází Jan Chramosta.
    Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Vojtěch Kubista, přichází Jakub Martinec.
    Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Jakub Považanec, přichází Tomáš Smejkal.

83
    Robert Hrubý je stále v péči zdravotníků přímo ve středovém kruhu.

82
    Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Pavel Moulis, přichází Daniel Trubač.

82
    Ondřej Mazuch (TEP) šlapákem trefil Roberta Hrubého, za což inkasuje žluté napomenutí.

80
    Ondřej Mazuch nenačasoval svůj skluz proti Robertu Hrubému vůbec dobře. Václav Pilař tak měl otevřenou cestu až do šestnáctky, Tomáš Grigar ale jeho následný centr chytil.

79
    Vojtěch Kubista přenášel hru na Václava Pilaře, balon mu však adresoval příliš vysoký. Hostující celek bude vhazovat.

78
    Robert Hrubý přihrál po dobré Pilařově akci doprava na Jakuba Štěpánka. Škoda pro domácí, že se mu centr moc nevydařil a Lukáš Mareček ho v klidu odvrátil.

77
    Vladimir Jovović po skvělém výkonu ještě doluje poslední zbytky sil a dál soupeřům na pravém křídle zatápí. Tepličtí už spíše vyhlížejí konec.

76
    Nyní se domácí provinili útočným faulem, balon míří na kopačky Teplic.

Ondřej Belák

Hledáme zpravodaje pro tým FK Jablonec. Více informací zde.

Branky: 3. Doležal (Pleštil), 40. Doležal (Jovović), 48. V. Kubista, 72. Doležal – 60. Jukl (Vondrášek)

Karty:   47. Vondrášek (TEP), 82. Mazuch (TEP), 86. Hyčka (TEP)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 3:3. Rohy: 1:3. Ofsajdy: 1:5. Fauly: 13:15.
    FK Jablonec: Hanuš – Štěpánek, V. Kubista (84. Martinec), Zelený, Krob – Pleštil (54. Pilař), Považanec (84. Smejkal), Hübschman (C), Jovović – Doležal (84. Chramosta), Schranz (20. R. Hrubý).
    Náhradníci: V. Hrubý – Martinec, Podaný, R. Hrubý, Pilař, Smejkal, Chramosta.

FK Teplice: Grigar (C) – Vondrášek, Mazuch, Knapík, Černý (62. Fortelný) – Jukl, Mareček, Gabriel, Hyčka, Moulis (82. Trubač) – V. Vukadinović (62. Macej).
    Náhradníci: Němeček – Fortelný, Shejbal, Trubač, Macej, Vachoušek, Radosta.

Rozhodčí: Berka – Hrabovský, Mojžíš.