23 18 17
Česko
3
25 25 25
Pátek 07.05.2021, 15:00 • Olympijské centrum, Daugavpils (Lotyšsko) • Kvalifikace ME - ženy • Skupina F

Nejvíce bodů:
    Begićová 16, Boškovićová 12, Selimovićová 7, Mlađenovićová 5, Paradžiková 4 – Orvošová 16, Mlejnková 13, Kossányiová 9, Trnková, Valková a Jehlářová 6. (16:45:18)

České volejbalistky po vyrovnaném prvním setu ve zbylých dvou udržovaly pohodlný náskok a po suverénním výkonu s přehledem podruhé za sebou vítězí v kvalifikační skupině bez ztráty setu.
    V posledním duelu v Daugavpilsu čeká naše hráčky Slovinsko.
    Letošní posila polského Bílska-Bělé z Olomouce Gabriela Orvošová byla vyhlášena nejlepší hráčkou zápasu a přes rameno si odnáší dárkovou tašku.

Konec zápasu

17:25
    Češky stihly zareagovat na podání, které výrazně škrtlo o pásku, a hned po příjmu zakončila zápas smečí z handy Orvošová!

17:24
    Edina Begićová prodloužila smečí po těžkém příjmu zápas ještě minimálně o jednu rozehru.