W. Brémy – Leverkusen 0:0 (kon.) | Dortmund – RB Lipsko 3:2 (kon.) | Hoffenheim – Schalke 4:2 (kon.)
Wolfsburg – Union Berlín 3:0 (kon.) | Bayern – Mönchengladbach 6:0 (kon.)
Bayern Mnichov
6:0 (4:0)
Borussia Mönchengladbach
Sobota 08.05.2021, 18:30 • Allianz Arena, Mnichov • Německá Bundesliga • 32. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (20:21:31)

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 9:2. Střely mimo: 15:12. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 3:9.

Je konec. Bayern Mnichov naprosto rozebral Borussii Mönchengladbach a to poměrem 6:0 a může tak pokračovat v oslavách titulu.
    Bayern Mnichov už do tohoto utkání nastoupil jako mistr ligy a hrál tak v naprosté pohodě. Už ve 2. minutě otevřel brankový účet Robert Lewandowski. Ve 23. minutě zvýšil vedení Thomas Müller a ve 34. minutě se podruhé trefil Robert Lewandowski. Nakonec ještě před přestávkou zvýšil skóre na 4:0 Kingsley Coman. V 66. minutě získali domácí pokutový kop, který si vzal na starost Lewandowski a zkompletoval hattrick. V 75. minutě uviděl červenou kartu domácí Kouassi, který byl na trávníku jen šest minut. V 86. minutě se trefil také Sané.

90

90
    Hannes Wolf uviděl žlutou kartu, když po nedovoleném zákroku zakopl míč.

89
    Robert Lewandowski se procpal do velké šance, ale jeho zakončení zblokoval Matthias Ginter!

88
    Stefan Lainer se dostal přes Gnabryho pouze za pomoci faulu.

86
    Bayern právě vstřelil branku!
    Domácí celek vede už 6:0! Serge Gnabry posunul míč na hranici vápna do obrovské šance LEROYE SANÉHO a ten zakončil přesně k levé tyči. Asistence: Serge Gnabry.

85
    Oscar Wendt se dostal ke střele uvnitř vápna, kde měl čas na zpracování, ale Benjamin Pavard jeho pokus zblokoval.

84
    Střídání v týmu Borussia Mönchengladbach: ze hřiště odchází Breel Embolo, přichází Patrick Herrmann.

82
    Ke konci zápasu a po vyloučení domácího hráče se hra srovnala, ale stále Manuel Neuer drží čisté konto.

79
    Manuel Neuer si tentokrát poradil s centrem soupeře z pravé strany.

78
    Serge Gnabry se dostal ke střele z dálky, ale vypálil pouze vedle brány.

77
    Denis Zakaria si sběhl za obranu soupeře, ale následně vypálil jen těsně vedle levé tyče!

76
    Nyní se tak přesunul na pozici Stopera Javi Martínez a Borussia chce vstřelit gól.

75
    Tak tohle se domácímu obránci vůbec nepovedlo! Tanguy Kouassi (Bayern Mnichov) totiž pouze po šesti minutách na trávníku uviděl červenou kartu, když poslal k zemi Embola.

74
    Ovšem hlavní rozhodčí Stieler se jde podívat na video!

73
    Tentokrát pro změnu zůstal na trávníku ležet Breel Embolo, když jej trefil do nohy Tanguy Kouassi.

72
    Denis Zakaria zůstal ležet na hrací ploše po střetu s Müllerem, ale vypadá to, že bude moct pokračovat.

Michal Raška

Branky: 2. Lewandowski (Alaba), 23. T. Müller (Musiala), 34. Lewandowski (T. Müller), 44. Coman (Lewandowski), 66. Lewandowski (pen.), 86. Sané (Gnabry)

Karty:   65. Neuhaus (MNC), 90. H. Wolf (MNC)   75. Kouassi (BAY)

Bayern Mnichov: Neuer (C) – Pavard, J. Boateng (71. Javi Martínez), Lucas Hernández, A. Davies – Kimmich, Alaba (60. Goretzka, 69. Kouassi) – Coman (60. Sané), T. Müller, Musiala (60. Gnabry) – Lewandowski.
    Náhradníci: Nübel – Kouassi, B. Sarr, Roca, Sané, Süle, Goretzka, Javi Martínez, Gnabry.

Borussia Mönchengladbach: Sommer (C) – Ginter, Elvedi, Binsibajní (69. Wendt) – Lainer, Zakaria, Neuhaus, Lazaro (46. H. Wolf) – J. Hofmann (69. Stindl) – Embolo (84. Herrmann), Thuram (46. Pléa).
    Náhradníci: Sippel – Jantschke, Kramer, Pléa, Herrmann, Wendt, Stindl, H. Wolf, Beyer.

Rozhodčí: Stieler – Gittelmann, Unger