NHL
Tampa – Dallas 2:5 (kon.) | Washington – Philadelphia 2:4 (kon.) | Columbus – Detroit 2:5 (kon.)
Minnesota – Anaheim 4:3 (po pr.) | Vegas – St. Louis 4:3 (po pr.) | Los Angeles – Colorado 2:3 (kon.)
San Jose – Arizona 2:5 (kon.) | Boston – NY Rangers 4:5 (kon.) | Pittsburgh – Buffalo 1:0 (kon.)

3. Reilly Smith (VEG) – 1+0 (06:48:35)

Blues v tomto zápase vedli 3:1, nakonec získávají bod, který znamená, že postupují do play-off. Na druhé straně se Vegas podařil důležitý comeback a získalo dva body. Vzhledem k tomu, že vyhrálo i Colorado, tak se situace v čele divize nemění. První i druhý tým mají další dva body.

64:43 Jonathan MARCHESSAULT - 4:3

64:43
    Golden Knights právě vstřelili branku!
    Gól! Vegas! Domácí dokonali obrat ve skóre. Z 1:3 srovnali na 3:3 a rozhodují v prodloužení. Tuch našel JONATHANA MARCHESSAULTA, který jel sám na brankáře a uspěl střelou k tyči. Asistence: Alex Tuch a Robin Lehner.

64:00
    Poslední minuta.

63:30
    Alex Pietrangelo (Vegas) trefil po individuální akci jen brankáře.

63:08
    Vegas nevyřešilo dobře situaci dva na jednoho. Rána končí vedle.

62:25
    Robin Lehner (Vegas) znovu vytáhl důležitý zákrok.

61:55
    Robin Lehner (Vegas) vychytal soupeře.

61:33
    Jonathan Marchessault (Vegas) minul branku. Následně Shea Theodore trefil jen brankáře.

61:05
    Jordan Kyrou (St. Louis) tentokrát už vypálil, branku neohrozil.

60:38
    Jordan Kyrou (St. Louis) to zkoušel individuálně, ale vypálit nedokázal.

60:34
    Chandler Stephenson (Vegas) se dostal do ofsajdu, buly ve středním pásmu.

60:23
    Kotouč mají domácí, kteří se nikam neženou a čekají na šanci.

60:01
    Prodloužení začalo, úvodní buly pro domácí.

60:01

Vegas dokázalo stav 1:3 srovnat na 3:3, a tak uvidíme prodloužení. V závěru třetí třetiny byl William Karlsson blízko, ale nedokázal překonat brankáře.

60:00

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 14. R. Smith (Hague, W. Karlsson), 40. Martinez (Mark Stone, Stephenson), 47. N. Roy (Hague, Whitecloud), 65. Marchessault (Tuch, Lehner) – 19. R. O'Reilly (Bozak, Faulk), 35. Perron (Sanford, Scandella), 37. Schwartz (Bozak, B. Schenn)

Vegas Golden Knights: Lehner (M.-A. Fleury) – Martinez, Pietrangelo (A), McNabb, Theodore, Hague, Whitecloud – Janmark, Stephenson, Mark Stone (C) – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith (A) – Tuch, Krebs, N. Roy – W. Carrier, Kolesar.
    St. Louis Blues: Binnington (Husso) – Scandella, Faulk, Mikkola, Parayko (A), Walman, Bortuzzo – Sanford, R. O'Reilly (C), Perron – Schwartz, Bozak, B. Schenn (A) – Hoffman, Thomas, Kyrou – Clifford, Barbašev, MacEachern.

Rozhodčí: Kozari, Brenk – Baker, Rodi

Diváci: 7 567