NHL
Montreal – Edmonton 3:4 (po pr.) | Boston – NY Islanders 3:2 (po pr.) | Florida – Tampa 4:0 (kon.)
Philadelphia – New Jersey 4:2 (kon.) | Winnipeg – Vancouver 1:3 (kon.) | Chicago – Dallas 4:5 (po pr.)
Nashville – Carolina 5:0 (kon.) | Los Angeles – St. Louis 1:2 (po pr.) | Vegas – Colorado 1:2 (kon.)

3. Mathew Barzal (NYI) 1+1 (04:07:39)

Statistiky: Střely na bránu: 38-18; Zablokované střely: 9-14; Vhazování: 67%-33%; Hity: 25-41; Přesilové hry: 1/4-1/1; Trestné minuty: 6-10.

New York Islanders dnes potřeboval vyhrát v normální hrací době, jenže se mu to ale nakonec nepodařilo, přestože dvakrát smazal jednobrankový náskok Bruins, a nakonec padl po prodloužení, které dnes rozhodl po fantastické individuální akci svým druhým gólem v zápase Taylor Hall. Konečný výsledek utkání v TD Garden zní. Boston Bruins 3 New York Islanders 2.

62:53 Taylor HALL - 3:2

62:53
    Bruins právě vstřelili branku!
    TAYLOR HALL si prohodil puk v blízkosti levé tyče mezi bruslemi Nicka Leddyho do jízdy a z blízkosti poté zamířil bekhendem k levé tyči! Fantastická individuální akce a tečka za dnešním zápasem! Asistence: David Krejčí a Mike Reilly.

61:41
    Jake DeBrusk mohl skórovat po nádherné diagonální přihrávce z pravého křídla na vzdálenější levé tyči, jenže bránu přestřelil!

60:01

Islanders nedokázali rozhodnout a jejich šance na playoff je pryč. Normální hrací doba je za námi a čeká nás prodloužení. Skóre po třetí třetině vyrovnaného střetnutí. Boston Bruins 2 New York Islanders 2.

60:00

59:00
    Do konce třetí třetiny zbývá odehrát 1 minuta.

58:19
    Tuukka Rask si připsal další zákrok a Ilja Sorokin opustil bránu! Hosté totiž potřebují vyhrát.

57:45
    Kyle Palmieri práskl do puku na bodu pravého kruhu pro vhazování, jenže Tuukka Rask šel rychle do kolen, aby jeho prudkou ránu s příklepem vyrazil mimo.

57:02
    Craig Smith mohl rozhodnout po nádherné přihrávce Davida Krejčího z levého křídla, jenže se na vzdálenější pravé tyči do zakončení nakonec nedostal. Příležitost.

56:17
    Jordan Eberle se dostal na bodu levého kruhu ke střele bekhendem, nebyla ale příliš prudká, a tak Tuukka Rask na přední tyči kotouč puk snadno vyrazil.

55:45
    Tuukka Rask si bez problému poradil se střelou hostí z pravého kruhu a na přední tyči kotouč ukryl ve své lapačce. Následuje krátká komerční přestávka – 2:2.

53:29
    Brock Nelson a Charlie McAvoy se do sebe pustili za bránou Bruins a bude se vzápětí hrát čtyři na čtyři.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 20. Hall (Krejčí, Marchand), 27. Marchand (Krejčí, Pastrňák), 63. Hall (Krejčí, Reilly) – 22. Wahlstrom (Barzal, Leddy), 29. Barzal (Pulock, Beauvillier)

Boston Bruins: T. Rask (Swayman) – K. Miller, Lauzon, McAvoy, Grzelcyk, Carlo, Reilly – Wagner, Kuraly, N. Ritchie – Pastrňák, Bergeron (C), Marchand (A) – C. Smith, Krejčí (A), Hall – O. Kaše, Lazar, DeBrusk. Hlavní trenér: Bruce Cassidy.
    New York Islanders: Varlamov (41. I. Sorokin) – Pulock, Pelech, Mayfield, Leddy, Dobson, A. Greene – Eberle, Barzal, Komarov – Wahlstrom, B. Nelson (A), Palmieri – Josh Bailey (A), Pageau, Beauvillier – Cizikas, Clutterbuck (A), Johnston. Hlavní trenér: Barry Trotz.

Rozhodčí: Jon Mclsaac, Brian Pochmara. Čároví: Brad Kovachik, Brandon Gawryletz