Zlín – Opava 1:1 (kon.) | Plzeň – Příbram 3:3 (kon.) | Brno – Mladá Boleslav 2:3 (kon.)
Bohemians 1905 – Liberec 3:0 (kon.)
Bohemians Praha 1905
3:0 (0:0)
FC Slovan Liberec
Sobota 08.05.2021, 19:30 • Ďolíček, Praha-Vršovice • FORTUNA:LIGA • 31. kolo

Z Ďolíčku je to vše. Přeji krásný zbytek večera! (21:24:45)

Fotbalisté Bohemians vítězí nad Libercem 3:0 a připisují si tak už jedenáctý zápas v řadě bez porážky, což je nový klubový rekord v rámci samostatné české nejvyšší soutěže! Všechny góly dnes padly až ve druhém poločase. Nejprve byl Matěj Pulkrab faulován brankářem Knoblochem a nařízenou penaltu sám s přehledem proměnil. 57. minutě pak Dostálův centr usměrnil patičkou do sítě Tomáš Necid a bylo to 2:0. Liberec následně dokázal Bohemku zatlačit, ale tu podržel brankář Bačkovský a po střele Karafiáta ji zachránilo také břevno. Definitivní razítko na výhru Klokanů pak dal deset minut před koncem Petr Hronek.

90+3

90+2
    Po malé domů si ještě zahraje brankář Bačkovský. Za malou chvilku už by měl přijít konečný hvizd.

90+1
    Už to víme. Místní hlasatel oznámil dvě minuty.

90
    Běží už poslední minuta řádné hrací doby. Uvidíme, kolik času ještě rozhodčí nastaví...

88
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Jan Vondra, přichází Daniel Kosek.
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Petr Hronek, přichází Pavel Osmančík.

88
    David Puškáč fauloval v hlavičkovém souboji. Míč pro Liberec.

87
    Hlavní tribuna vytleskává fotbalisty Bohemians. Ti si dnes připíší už jedenácté utkání bez porážky v řadě!

86
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Martin Koscelník, přichází Michal Fukala.

85
    Žlutou kartu dostává Ibrahim Keita (Bohemians Praha 1905), který poslal na trávník Koscelníka.

83
    Domácí fanoušci nyní vyvolávali libereckého kouče Pavla Hoftycha. Ten v Ďolíčku několik let působil.

82
    Hlavičku Imada Rondiće zlikvidoval výtečným zákrokem na čáře Hugo Jan Bačkovský!
    81. Petr HRONEK - 3:0

81
    Bohemians právě vstřelili branku!
    Domácí asi rozhodují utkání! David Puškáč sklepl hrudí míč proti noze PETRA HRONKA a ten nedal tvrdou střelou Knoblochovi šanci – 3:0.

79
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Ondřej Karafiát, přichází Jakub Nečas.

78
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Roman Květ, přichází Vojtěch Novák.
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Tomáš Necid, přichází Ibrahim Keita.

76
    Domácí odolávají tlaku Liberce. Z pravé strany si navedl míč do šestnáctky Jakub Pešek. Jeho střela však nebyla dost prudká na to, aby zaskočila Bačkovského.

74
    Ondřej Karafiát byl kousíček od snížení! Jeho technická střela zpoza šestnáctky zaťukala na břevno Bačkovského svatyně!