Everton – Wolverhampton 1:0 (kon.) | Newcastle – Sheffield Utd. 1:0 (kon.) | Tottenham – Aston Villa 1:2 (kon.)
Crystal Palace – Arsenal 1:3 (kon.) | Burnley – Liverpool 0:3 (kon.) | West Brom – West Ham 1:3 (kon.)
Tottenham Hotspur
1:2 (1:2)
Aston Villa FC
Středa 19.05.2021, 19:00 • Tottenham Hotspur Stadium • Anglická Premier League • 37. kolo

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek středečního večera a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit zase na shledanou. (20:59:48)

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 2:9. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 14:13.

Je dobojováno. Ve druhém poločase už žádná branka nepadla. Domácí se snažili vyrovnat, ale marně. Naopak hosté mohli několikrát navýšit svůj náskok, Hugo Lloris byl i s pomocí obrany pozorný a už neinkasoval. Nicméně na domácím hřišti si domácí nezapíší ani bod, hosté naopak odjedou s plným počtem bodů.

90+6

90+6
    Jsme v poslední nastavené minutě a u míče jsou domácí, kteří se ještě tlačí před hostující branku, určitě by jim bodlo vyrovnání.
    90+5. Chukwuemeka orazítkoval tyč domácí branky

90+5
    Carney Chukwuemeka, hostující mladíček, jenž dnes debutuje v Premier League, se nyní vyznamenal a střelou po zemi orazítkoval tyč soupeřovy branky!

90+4
    Carney Chukwuemeka našel přihrávkou nového hráče na hrací ploše, Jaden Philogene-Bidace pak střílel před Hugem Llorisem, ale jeho pokus se neujal.

90+3
    Střídání v týmu Aston Villa FC: ze hřiště odchází Bertrand Traoré, přichází Jaden Philogene-Bidace.

90+2
    Gareth Bale se snažil opět o zakončení v pokutovém území, ale Tyrone Mings předvedl další dobrý obranný zákrok a pomohl svému týmu znovu udržet vedení.

90+1
    Žlutou kartu dostává John McGinn (Aston Villa FC).

90+1
    Nad rámec řádné hrací doby ve druhém poločase se ještě bude nastavovat šest minut navíc.

90
    Dele Alli nejprve střílel zblízka, ale míč se odrazil mimo. K němu se pak dostal Gareth Bale, ale jeho prudká rána zaletěla jen vysoko nad branku hostující Aston Villy.

89
    Střídání v týmu Aston Villa FC: ze hřiště odchází Marvelous Nakamba, přichází Carney Chukwuemeka.

88
    John McGinn odkopl míč po další nenápadné střele domácích a hosté mají balon ve své moci.

87
    Další snaha Tottenhamu byla marná. Hráči domácího celku tak opět ztroskotali na Emilianu Martínezovi, jenž nyní bude po zisku míče odkopávat.

85
    Domácí to neustále zkouší a snaží se vyrovnat, jenže hosté opět velmi dobře bránili. Nyní rohový kop zahrával Tottenham, ale z této standardní situace nezapršelo.

84
    Ollie Watkins nebezpečně vystřelil a jeden z domácích hráčů proti němu vytasil dobrý obranný zákrok a výrazně tak pomohl Hugovi Llorisovi.

83
    Za potlesku domácího publika je právě Japhet Tanganga odnášen do útrob domácího stadionu. Zřejmě tak poputuje na vyšetření do nemocnice.