Zlaté Moravce – Slovan Bratislava 0:4 (kon.) | Senica – Pohronie 0:0 (kon.) | Ružomberok – Nitra 2:0 (kon.)
Michalovce – Sereď 2:2 (kon.) | Trenčín – Dunajská Streda 1:1 (kon.)
FC ViOn Zlaté Moravce
0:4 (0:2)
ŠK Slovan Bratislava
Sobota 15.05.2021, 17:00 • Štadión FC ViOn (Zlaté Moravce) • Niké liga • 9. kolo

Ode mne to je již z dnešního utkání vše, přeji Vám příjemný zbytek sobotního dne a u dalších textových přenosů se budu těšit na počtenou. (18:55:06)

Držení míče: 35 % : 65 %.
    Střely na branku: 3:7. Střely mimo: 3:9. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 10:12.

Dvě branky vstřelil v prvním poločase STRELEC, další dva zásahy přidal v druhém poločase HENTY. Slovan vyhrál jasně 4:0 a definitivně si kolo před koncem soutěže zabezpečil mistrovský titul.

90+1

90+1
    Po centru Rabia hlavičkoval Ožbolt do náruče Chovana.

90+1
    Rychlý protiútok Slovanu, přihrávka směřovala na Hentyho, který míč udržel a šetří tak čas.

90
    Domácí kombinují na útočné polovině, ale zatím daleko od branky.

89
    Po Lovatově centru hlavičkoval Henty možná do ruky Čögleye, ten jí měl však u těla.

87
    Ožbolt faulovaný Chrenem, hosté mají standardku z levé strany.

86
    Po Lovatově centru z levé strany se k zakončení hlavou dostal Ožbolt, který zamířil vedle pravé tyče.

85
    Slovan zahrál přímý kop signálem na Božikova, který vyprášil rukavice Chovana.

84
    Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Vladimír Weiss, přichází Alen Ožbolt.
    Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Vernon De Marco, přichází Lucas Lovat.

83
    Weiss postupoval na branku, Mihálik mu nedovolil zakončit, tak Weiss našel Pauschka, který mu míč ještě vrátil.