DHC Plzeň
26:31 (13:13)
Sokol Písek
Středa 19.05.2021, 18:00 • Hala 31. ZŠ, Plzeň • Play-out MOL ligy • 4. kolo

Zápas je u konce. Druhý poločas ovládli hosté. Ti do něj jednak lépe vstoupili, Plzeň totiž zaznamenala branku až ve 39. minutě, ale i po celý poločas měli převahu. Domácí sice v jednu chvíli srovnali, ale následně Písek začal unikat a to až na nedostižných sedm branek. během posledních tří minut jsme viděli gól z gólem, ovšem Písek nakonec vítězí vo pět branek. (19:35:59)

DHC Plzeň – Sokol Písek 26:31 (13:13)
    Nejvíce branek: Galušková 5, Kantnerová 4/1, Vlachová 3 – Boorová 7, Pokorná 7/1, Pešková 5. Rozhodčí: Barták, Hladký. Sedmimetrové hody: 4/1 – 4/3. Vyloučení: 4:7.

Konec zápasu. (26:31)
    60
    V poslední sekundě byla ještě nařízena sedmička. Sára Kantnerová se k ní postavila a jednoduše ji proměnila. Tak Plzeň alespoň vylepšila tuto nelichotivou bilanci při sedmičkách v dnešním utkání. (26:31)

60
    Vyloučení v týmu Sokol Písek (Michaela Pešková). (25:31)
    60
    S brankami se nám v posledních minutách opravdu roztrhl pytel, padají prakticky po rozehrávce. Helena Voráčková dnes zaznamenala druhou. (25:31)
    59
    Gól vstřelil tým Sokol Písek (Anna Dolejšová). (24:31)
    59
    Sára Kantnerová rychle snižuje, ovšem rozdíl už je obrovský a ani její třetí branka v utkání dnes už na výsledku moc nezmění. (24:30)
    58
    Barbora Velková)byla sice před brankovištěm přidržena, ale dokázala se vymanit a nakonec i skvěle zakončit. Třicátá branka písku. (23:30)
    58
    Gól vstřelil tým DHC Plzeň (Helena Voráčková). (23:29)
    57
    Eva Svobodová po parádní dohrávce na levé křídlo naskočila před branku a poslala do ni další míč. Vypadá, že už je rozhodnuto. (22:29)
    57
    Nikola Melicharová krásným způsobem dostala míč do branky, dnes poprvé. Domácí stahují na šest branek. (22:28)

55
    Oddechový čas pro domácí. (21:28)
    54
    Michaela Boorová ještě jednou! Další nepohlídaný únik a hosté vedou už o sedm branek. Navíc se Boorova se sedmi brankami stává společně s Pokornou nejlepší střelkyní utkání. (21:28)
    54
    Další nepohlídaný míč a Michaela Boorová se mohla vydat na branku sama. Situaci využila k jednoduché brance. (21:27)
    53
    Gól vstřelil tým Sokol Písek (Michaela Pešková). (21:26)
    53
    Sára Kantnerová se skvěle protlačila obranou soupeře a vyslal bombu, na kterou gólmanka Preslová neměla žádnou šanci. (21:25)
    52
    Michaela Boorová v dalším úniku opět neomylná. Střelou o zem vrací Písku pětibrankové vedení. Je to taky její pátá branka v utkání. (20:25)