Lovosice – Dukla 26:40 (kon.) | Plzeň – Karviná 31:30 (po s.h.)
HK FCC Město Lovosice
26:40 (11:19) Stav série: 0:2
HC Dukla Praha
Středa 19.05.2021, 18:00 • Sportovní hala Chemik, Lovosice • Play-off Chance Extraligy mužů • O 3.–4. místo

To je ode mě pro dnešek z tohoto utkání s konstatováním vítězství Dukly Praha vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního večera. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího textového online přenosu, na počtenou! (19:41:01)

HK FCC Město Lovosice – HC Dukla Praha 26:40 (11:19)
    Nejvíce branek: Kupa 7/2, Trkovský 5, Heřmanovský 4 – Klíma 7, Šůstek 6/3, Sviták 4. Rozhodčí: Králíček, Letev. Sedmimetrové hody: 2/2 – 3/3. Vyloučení: 2:4.

Lovosice ve druhém poločase ještě více prohloubily svou nemohoucnost v proměňování šancí a navíc přidaly ještě další vysoký počet technických chyb. Naopak Dukla trestala jakékoli zaváhání a zastavila se až na 40 vstřelených brankář, díky čemuž v dnešním duelu svého soka doslova rozstřílela a zaslouženě zvítězila. V tuto chvíli jsou Pražané jen poslední krok od bronzových medailí, zatímco Lovosičtí k nim mají hodně daleko.

Konec zápasu. (26:40)
    60
    Rakouský přidává do lovosické rakve už čtyřicátý hřebík. Myslím, že kasička v celku Dukly se třese na tučný příspěvek. (26:40)

60
    Probíhá poslední minuta utkání. (26:39)
    59
    To co nevyšlo v prvním poločase Kovářovi proti Petržalovi, to se mu povedlo v poločase druhém proti Votavovi, a sice střela pod horní tyč. (26:39)
    59
    Další z řady hráčů Dukly se zapisuje do střeleckých statistik (Martin Rakouský). Chybí už jen Harabiš, který v zápase nezaznamenal ani branku. (25:39)
    58
    Kupa nasměřoval svůj podstřel ze středu hřiště do pravého horního rohu brány. Votava se za míčem pouze ohlédl. (25:38)
    58
    Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Daniel Křístek). (24:38)
    57
    Jonsson už se nemohl dívat na nemohoucnost svých spoluhráčů, vzal míč do svých rukou a namířil si to i s dvěma protihráči na zádech k brankovišti, odkud dokázal poprvé v zápase skórovat. (24:37)

57
    Dukla po dlouhé době v technických potížích. Prorážením se prezentoval David Šůstek. (23:37)
    55
    Lovosičtí hráči už by si určitě přáli, aby byla časomíra minimálně o pět minut posunuta dopředu, neboť demolice ze strany Dukly pokračuje. Další přesný zásah zapisuje Březina. (23:37)
    55
    Reprezentant Matěj Klíma napřáhl na devíti metrech k dělovce, po které se Günl natahoval marně. (23:36)

54
    Domácí zas a znovu přichází vlastní chybou o míč. Do útoku se žene Dukla. (23:35)

54
    Oddechový čas pro Lovosice. (23:35)
    54
    Mohl bych se neustále opakovat, ale přichází další technická chyba, díky které přichází domácí o míč. A jak následný kontr dopadl? Matěj Klíma zapisuje dnes už šestý zásah v zápase. (23:35)
    53
    I přes prorážení Klímy nařídili rozhodčí sedmimetrový hod ve prospěch Dukly. Ten bezproblémově proměnil David Šůstek. (23:34)

53
    Při signalizované pasivitě se neměl z domácích nikdo k zakončení, nakonec vzal celou tíhu situace na sebe Jonáš, který ale poslal míč pouze do těla Votavy. (23:33)