Most – Kert Park Praha 2:6 (kon.) | Ústí n/L – Kladno 4:5 (kon.) | Kovo Praha – Karviná 3:7 (kon.)
Hostivař – Letohrad 4:3 (2:1 po s.s.) | Plzeň – Hr. Králové 3:2 (kon.)
HBC Plzeň
3:2 (1:1, 1:0, 1:1)
HBC Hradec Králové 1988
Sobota 22.05.2021, 16:00 • Hokejbalová hala • CROSSDOCK Extraliga

Na začátku třetí třetiny se podařilo hostům vyrovnat, když z blízkosti překonal Kráčinu Březina. Jen o necelé dvě minuty později se ale radovali také mečouni, když jim vedení zařídil Benedikt. Hosté už na to nedokázali odpovědět, a tak Plzeňští vítězí 3:2. (20:36:33)

44:17
    Hradečtí bojují o vyrovnání, do konce zápasu zbývá poslední minuta.

43:58
    Plzeňští si vyžádali oddechový čas.

43:58
    Zakázané uvolnění je tentokrát odpískáno mečounům.

43:18
    Hradec Králové si bere oddechový čas.

43:05
    Krejčík se řítil na Kráčinu po levé straně, skóre se ale nemění.

42:40
    Tomáš Ulč doslat nabito krátce po vhazování na modrou, hradecký gólman ale neměl zakrytý výhled a bez větších problémů zasahuje.

42:12
    Zakázané uvolnění hradeckých hráčů, buly před Bieglem.

42:01
    Hra má nyní velké tempo. Benedikt úřadoval před Bieglem, ale druhou branku v dnešním utkání nepřidává.

40:28
    Hradečtí se snaží o vyrovnání, Plzeňští ale dobře brání a míří do protiútoku.

39:59
    Kráčina si pohlídal místo u pravé tyčky a drží svůj tým nad vodou.

38:44
    Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, Hradečtí se pokoušejí dostat do útočného pásma, ale Plzeň jim to znepříjemňuje.

37:49
    Zakázané uvolnění na straně hradeckých hráčů.

36:18
    Kráčina drží mečouny a rychlými zákroky zabraňuje hradeckému vyrovnání.

35:26
    Hradečtí se nyní snaží usadit před plzeňským gólmanem a budou se pokoušet o vyrovnání.
    34:32 BENEDIKT - 3:2

34:32
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Neuběhly ani dvě minuty a skóre se znovu mění! JIŘÍ BENEDIKT se ujal míčku na levém kruhu a rychlou střelou posílá Plzeň do těsného náskoku. Asistence: Adam Šilhán.
    32:45 BŘEZINA - 2:2

Markéta Peclová

Branky a nahrávky: 11. Lokajíček (Hurt), 25. Slanec (Hurt), 35. Benedikt (Šilhán) – 15. Šimůnek (Král), 33. Březina (Novák)

HBC Plzeň: Kráčina (Kojzar) – Hanuš (A), Pavlečka, Pokorný, Šilhán, Slanec (C), T. Ulč, Zeman – Benedikt (A), Gřonka, Hurt, Hýbl, Jabůrek, Kejř, Kolařík, Kunzmann, Lokajíček, Malý, Sus, Svoboda, Vobruba
    HBC Hradec Králové 1988: Biegl (Brykner) – Fanderlík, Hrabica, Jiřík, Klust, Šimek, Švanda – Březina, Černý, Hrubý, Král, Krejčík, Lux (A), Novák (C), Šimůnek (A), Svoboda, Tesař

Rozhodčí: Horský, Vokurka