Příbram – Pardubice 0:1 (kon.) | Bohemians 1905 – Sparta 1:2 (kon.) | Olomouc – Mladá Boleslav 0:3 (kon.)
Zlín – Liberec 0:0 (kon.) | Karviná – Teplice 2:0 (kon.) | Č. Budějovice – Slovácko 0:1 (kon.)
Jablonec – Slavia 1:1 (kon.) | Plzeň – Ostrava 4:0 (kon.) | Brno – Opava 4:1 (kon.)
FC Zlín
0:0 (0:0)
FC Slovan Liberec
Neděle 23.05.2021, 17:00 • Stadion Letná, Zlín • FORTUNA:LIGA • 33. kolo

Je konec! Dnešní utkání nakonec branku nepřineslo a oba celky si tak rozdělí po bodu. Druhý poločas se hodně podobal tomu prvnímu, znovu jsme sledovali územní převahu libereckých hráčů, kteří se dostali do největší šance zápasu, ve které pouze do břevna hlavičkoval Chaluš. Zlín toho ve druhém dějství směrem dopředu zrovna moc nepředvedl, přesto v závěru zápasu pronikl do dvou vyložených šancí, se kterými nenaložil nejlépe a brankář Knobloch nakonec nemusel zasahovat.

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 2:8. Rohy: 1:4. Ofsajdy: 5:6. Fauly: 17:16. (18:52:29)

90+4

90+2
    Pešek pronikal do pokutového území, kde po souboji skončil na zemi. Sudí pískl do píšťalky, místo penalty z toho bylo pouze simulování a žlutá karta za přihraný zákrok.

90+1
    Nyní se znovu k míči dostal domácí brankář Dostál, který se na druhé straně pokoušel oslovit Lamina Jawa.

90
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Antonín Fantiš, přichází Youba Dramé.

90
    Nastavují se tři minuty.

90
    Do zajímavé šance se nyní natlačil hostující Pešek, kterému se nepovedlo trefit branku.

89
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby. I nadále čekáme na první branku, dost možná budeme počítat s nastaveným časem.

87
    Pro nahrávku si na druhé straně seběhl hostující Nečas, který se nakonec protáhl až k hranici pokutového území, kde si s jeho centrem poradil Simerský.

86
    Slovan se v posledních minutách snaží spíše jen útočit, proto sledujeme otevřená zadní vrátka. Nyní v roli posledního obránce dokázal zakročit Karafiát.

84
    Ani další tutovka domácích nekončí brankou! Tkáčovi se povedlo načasovat nahrávku do úniku na Poznara, který měl ještě v tandemu Jawa. Následovala nahrávka na posledně jmenovaného, kterého ve vyložené šanci zablokoval soupeř.

83
    Jawo naprosto selhal! Hostující obrana propadla, Jawo se hnal sám na branku, jenomže nepochopitelně zabrzdil a místo zakončení ještě nahrával pod sebe, což bylo špatné řešení.

83
    Útočná akce Slovanu ovšem nepřinesla nic nebezpečného. Hrací předmět naopak propadl do moci brankáře Dostála, který si rovněž vyzkoušel odkop.

82
    Nedovoleným zákrokem se prezentoval domácí Jawo, který si v souboji pomohl moc důrazně a výroku sudího se hodně diví. Rozehrávat bude Knobloch.

81
    Do konce zápasu zbývá už jen poslední desetiminutovka. Dost možná z toho skutečně bude dělba bodů, v posledních minutách sledujeme dost nepřesností.

80
    K míči se nyní dostal také hostující brankář Knobloch, který měl hodně času na rozehrávkou, kterou se mu nakonec povedlo poslat na druhou stranu.

79
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Pedro Martínez García, přichází Vachtang Čanturišvili.