Angers – Lille 1:2 (kon.) | Brest – PSG 0:2 (kon.) | Lens – Monaco 0:0 (kon.)
Lyon – Nice 2:3 (kon.) | Méty – Marseille 1:1 (kon.) | Nantes – Montpellier 1:2 (kon.)
Remeš – Bordeaux 1:2 (kon.) | Rennes – Nîmes 2:0 (kon.) | Saint-Étienne – Dijon 0:1 (kon.)
Štrasburk – Lorient 1:1 (kon.)
AS Saint-Étienne
0:1 (0:1)
Dijon FCO
Neděle 23.05.2021, 21:00 • Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 38. kolo

Aboubakar Kamara (Dijon) se stal hrdinou zápasu, právě jeho gól z prvního poločasu rozhodl o nejtěsnější možné výhře Dijonu na půdě soupeře. Body bere hostující celek. (22:50:14)

Držení míče: 65 % : 35 %.
    Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 9:7. Rohy: 9:3. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 13:10.

90+3

90+3
    Už se nic nestane.

90+2
    Domácí se nemohou dostat ze své poloviny k soupeře. Dijon hraje takticky velmi dobře v závěru zápasu.

90+1
    Tři minuty uvidíme navíc ke druhému poločasu. Přesně tolik času mají domácí na vyrovnání.

90
    Etienne Green (Saint-Étienne) se zapojil do rozehrávky svého celku, míč rychle přenechal obráncům.

89
    Dostáváme se do finální fáze hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude ještě nastavovat.

89
    Střídání v týmu Dijon FCO: ze hřiště odchází Bersant Celina, přichází Charles Costes.

88
    Vypadá to, že uvidíme ještě střídání.

87
    Maxence Rivera (Saint-Étienne) dokázal zastavit nebezpečně vypadající akci soupeře. Domácí tento moment přečkali, a tak se pokouší rychle otočit hru.

85
    Mahdi Camara (Saint-Étienne) se po centru od praporku dostal k zakončení hlavou. Jeho hlavička však končí vedle branky. Gólman tentokrát zasahovat nemusel.

84
    Srovnat mohli domácí hráči i teď, ale Adil Aouchiche nedokázal ránou bez přípravy přesněji trefit branku. Míč vyrazil brankář, a tak uvidíme rohový kop.

Aimen Moueffek (Saint-Étienne) odešel do útrob stadionu, utkání pro něj skončilo. Podle všeho je zraněný.

82
    Nyní přišla. Yanis Lhéry (Saint-Étienne) vybojoval míč, dostal se do střelecké pozice, ale jeho rána o malý kousek minula vzdálenější tyč.

81
    Momentálně sledujeme klidnější pasáž hry, mnoho šancí k vidění není. Domácí na nějakou výraznější šanci čekají.

80
    Dostáváme se do poslední desetiminutovky v zápase, Dijon vede o jednu branku a před malou chvílí neproměnil penaltu.

78
    Střídání v týmu Dijon FCO: ze hřiště odchází Fouad Chafik, přichází Ahmad Ngouyamsa Nounchil.
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Yvan Neyou, přichází Zaydou Youssouf.
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Vahbí Chazrí, přichází Mathys Saban.