Žilina B – Bardejov 3:0 (kon.)
MŠK Žilina B
3:0 (2:0)
Partizán Bardejov
sk Neděle 23.05.2021, 17:00 • Štadión MŠK Žilina, Žilina • MONACObet liga • 30. kolo

Odo mňa je to pre dnešný deň a vlastne celú aktuálnu sezónu všetko. Ďakujem za pozornosť počas celej sezóny a teším sa na vás o niekoľko týždňom pri štarte novej sezóny 2021/2022. Prajem ešte pekný zvyšok nedele. Dočítania priatelia. (18:49:32)

Zápas sa končí a emócie sú na oboch stranách. B-tím Žiliny sa v druhej lige zachránil, hosťom sa to nepodarilo a putujú do tretej ligy.

90+3

90+3
    V samom závere zápasu ešte rohový kop pre Bardejov.

90+2
    Pre hostí posledných 60 sekúnd v druhej futbalovej lige. Verme, že tradičný futbalový klub sa čo najskôr pozviecha a vráti sa späť silnejší.

90+1
    Domáci futbalisti kombinujú v strede poľa.

90
    Hlavný rozhodca Ivan Kružliak bude v druhom polčase nadstavovať minimálne 2 minúty.

90
    Sluka si dobre pokryl Tomáša Briganta, následne loptu malou domov poslal Ľubomírovi Belkovi.

89
    Hostia sa ešte sympaticky snažia o kontaktný gól.

88
    Rohový kop MŠK starosti hosťom nenarobil, domáci sa už snažia takticky kontrolovať záver zápasu.

87
    Trabalík utešenou kolmicou vysunul Kostúra, ktorý bol sám pred brankárom hostí. Ján Čikoš-Pavličko však strelcovi skvele zmenšil uhol a napokon loptu vyrazil na rohový kop!

87
    Šošoni kombinujú na bardejovskej polovici trávnika.

86
    Strela Tomáša Briganta ľavačkou si nenašla cestu pomedzi troch brániacich hráčov Žiliny.

85
    Útočná akcia hostí končí pre postavenie mimo hru.

84
    Adam Goljan sa rútil do útoku po ľavej čiare, skúsil výbornú časovanú prihrávku na nabiehajúceho spoluhráča, ale brankár hostí Ján Čikoš-Pavličko výborne čítal hru a loptu však skryl do svojich rukavíc!

83
    Center domácich z priameho kopu, lopta pred bránku hostí padla na trávniku, ale usmerniť ju do bránky Žilinčania nedokázali.