Opava – Plzeň 1:3 (kon.) | Sparta – Brno 6:1 (kon.) | Ostrava – Karviná 1:1 (kon.)
Slovácko – Zlín 2:0 (kon.) | Teplice – Příbram 2:2 (kon.) | Slavia – Č. Budějovice 2:1 (kon.)
Liberec – Olomouc 1:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Bohemians 1905 3:1 (kon.) | Pardubice – Jablonec 0:1 (kon.)
FK Teplice
2:2 (0:1)
FK Příbram
Sobota 29.05.2021, 17:00 • AGC Aréna, Na Stínadlech 2796, Teplice • FORTUNA:LIGA • 34. kolo

Příbrami se podařilo odskočit v 60. minutě po trefě Karla Soldáta na rozdíl dvou branek a s Teplicemi to nevypadalo vůbec dobře. Severočeši se ale dokázali vzchopit a již po osmi minutách se podařilo snížit Lukáši Marečkovi. Na konečných 2:2 poté upravil skóre v 89. minutě Jakub Mareš, body si tak oba celky rozdělí.

Z Teplic je to ode mě pro dnešek vše, těším se na počtenou opět někdy příště. Zdeněk Kamínek ml. (19:26:15)

Pozápasové statistiky:
    :

Branky: 68. Mareček (Moulis), 89. J. Mareš (Moulis) – 3. Voltr, 60. Soldát (T. Pilík).
    ŽK: 50. Ljevaković, 90+3. Vondrášek – 29. Voltr, 81. Laňka.
    Střely na branku: 4:2 (0:1).
    Střely mimo branku: 8:3 (3:1).
    Rohové kopy: 7:3 (2:2).
    Ofsajdy: 0:2 (0:2).
    Fauly: 23:18 (9:10).
    Držení míče: 50 % : 50 % (54 % : 46 %).

Na hrací ploše začala rozlučka s Admirem Ljevakovićem.

90+5
    Konec zápasu po nastavení čtyř minut a jedenácti sekund ve druhé půli.

90+4
    Jan Rezek z nařízeného přímého volného kopu nastřelil nejprve zeď, z následné dorážky zamířil nad.

90+3
    Tomáš Vondrášek (TEP) za svůj faul před vlastním pokutovým územím inkasoval žlutou kartu.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastaví ve druhé půli čtyři minuty.

90
    Teplice byly blízko obratu! Vukadin Vukadinović nestihl doběhnout nabídku od Daniela Trubače, Ondřej Kočí svým výběhem akci domácím překazil.
    89. Jakub MAREŠ - 2:2

89
    Teplice právě vstřelily branku!
    Vyrovnání zakřiknuto! Na centr Pavla Moulise si nadskočil JAKUB MAREŠ, jenž hlavičkou k pravé tyči nechal Ondřeje Kočího se za míčem pouze poohlédnout. Asistence: Pavel Moulis.

88
    Ruben Droehnle zastavil ve středovém kruhu Radka Voltra, Teplicím se tak čas na vyrovnání krátí.

86
    Teprve podruhé bude střídat Jozef Valachovič. Utkání končí pro Jiřího Janušku, příležitost dostane Jan Kvída.

86
    Domácí si vytvořili velký tlak, roh bude zahrávat Pavel Moulis.

84
    Ondřej Kočí zmenšil střelecký úhel Danielu Trubačovi, míč skončil v zámezí.

82
    Lukáš Mareček z rohu uviděl volného Roberta Jukla, který spálil velkou brankovou příležitost Teplic.

81
    Denis Laňka (PRI) napomenut žlutou kartou od Zbyňka Proskeho.

81
    Nepříjemná jedovka Jakuba Mareše stačila na vybojování rohového kopu.

80
    Jakub Mareš faulován Stefanem Vilotićem.

79
    Karel Soldát je vpuštěn zpět na hrací plochu, avšak s obvázanou hlavou okolo čela.

Zdeněk Kamínek ml.

Hledáme zpravodaje pro tým FK Příbram. Více informací zde.

Branky: 68. Mareček (Moulis), 89. J. Mareš (Moulis) – 4. Voltr (S. Kingue), 60. Soldát (T. Pilík)

Karty:   50. Ljevaković (TEP), 90+3. Vondrášek (TEP) – 29. Voltr (PRI), 81. Laňka (PRI)

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 8:3. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 23:18.
    FK Teplice: Grigar – Hyčka (63. Droehnle), Knapík, Mazuch (77. Trubač), Vondrášek – Mareček, Ljevaković (C) (57. J. Mareš), Fortelný (77. V. Vukadinović), Jukl, Moulis – Macej (63. Kodad).
    Náhradníci: Němeček – Droehnle, Gabriel, J. Mareš, Trubač, Kodad, V. Vukadinović.

FK Příbram: Kočí – Soldát, Mezera, S. Kingue, Vilotić – Vávra, Laňka, Januška (86. Kvída), Zorvan (54. Jan Rezek), T. Pilík (C) – Voltr.
    Náhradníci: Šiman – Dočekal, Kvída, Jan Rezek, Antwi, Vokřínek.

Rozhodčí: Proske – Kotík, Dresler – Machač; delegát: Pospíšil; technický delegát: Andrejs

Diváci: 1 005 (vstup omezený)