Kosovo – Guinea 1:2 (kon.) | Kamerun – Nigérie 0:0 (kon.) | Polsko – Island 2:2 (kon.)
Maďarsko – Irsko 0:0 (kon.) | Česko – Albánie 3:1 (kon.) | Španělsko – Litva 4:0 (kon.)
Francie – Bulharsko 3:0 (kon.)
Kamerun
0:0 (0:0)
Nigérie
Úterý 08.06.2021, 17:00Mezinárodní přípravné zápasy

Kamerun byl v tomto zápase střelecky aktivnější, na branku soupeře vyslal čtyři pokusy, ale Okoye neinkasoval ani jednou. Jeho spoluhráči brankáře soupeře neprověřili vůbec, a tak ani nemohli skórovat. Přípravný duel končí plichtou 0:0. (18:55:25)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 4:0. Střely mimo: 4:4. Rohy: 5:7.

90+4

90+4
    Nigérie ještě vybojovala rohový kop, ale k zakončení se už nedostala.

90+2
    Kamerunský celek dokázal akci soupeře zblokovat. Nigérii k zakončení nepustil, a tak se už dostáváme do poslední minuty.

90+1
    Tři minuty uvidíme navíc.

90+1
    Už se dostáváme do nastaveného času.

90
    Akce končí mimo branku, vykopávat tedy bude brankář Epassy.

90
    Ještě jeden rohový kop.

90
    Nigérie vybojovala rohový kop, následná rána byla zblokovaná. Akce hostů může pokračovat dál.

88
    Obrana Nigérie dokázala zastavit akci soupeře, navíc se míč dostal do zámezí, takže rozehrává obrana Nigérie.

87
    Na nějakou výraznější šanci momentálně čekáme, míč mají pod kontrolou fotbalisté Kamerunu.

85
    Podle aktuálního průběhu zápasu to vypadá na bezbrankovou remízu, ovšem do konce zápasu zbývá ještě pět minut a nějaké nastavení.

83
    Tým vedený jako domácí vybojoval nyní autové vhazování na útočné polovině, ale rozhodl se pro postupnou akci.

81
    Střídání v týmu Kamerun: ze hřiště odchází Lea, přichází Ako.

81
    Kamerunský celek svou aktivní hrou vybojoval rohový kop.

80
    Dostáváme se do poslední desetiminutovky v zápase, zatím je střelecky aktivnější Kamerun, ale Okeye drží naděje na dobrý výsledek.