Kosovo – Guinea 1:2 (kon.) | Kamerun – Nigérie 0:0 (kon.) | Polsko – Island 2:2 (kon.)
Maďarsko – Irsko 0:0 (kon.) | Česko – Albánie 3:1 (kon.) | Španělsko – Litva 4:0 (kon.)
Francie – Bulharsko 3:0 (kon.)
Francie
3:0 (1:0)
Bulharsko
Úterý 08.06.2021, 21:10 • Stade de France • Mezinárodní přípravné zápasy

Francie měla herní převahu i ve druhém poločase. V něm nakonec ještě dvakrát změnila skóre. Bulharsko si vypracovalo za celý zápas jen jednu dobrou šanci, která mohla skončit vyrovnávací trefou na 1:1. Nutno však říci, že Francie měla hru zcela pod svou kontrolou po celý zápas. Na blížící se EURO, se tak domácí celek naladil hladkou výhrou. (23:05:06)

Držení míče: 70 % : 30 %.
    Střely na branku: 11:0. Střely mimo: 9:1. Rohy: 11:2. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 11:8.

90+3

90+1
    Nastavení spíše z povinnosti, vzhledem k častým střídáním. Nastavený čas činí tři minuty.
    90. Olivier GIROUD - 3:0

90
    Francie právě vstřelila branku!
    Tak přece ještě v poslední minutě přišla další radost na stadionu. Ben Yedder využil zaváhání obrany Bulharska a přihrál na nabíhajícího OLIVIERA GIROUDA, který vstřelil svou druhou branku v dnešním zápase. Asistence: Wissam Ben Yedder.

88
    Domácí zahajují další jednu ze svých postupných kombinací, ale před branku Naumova už se tolik nehrnou.

87
    Domácí celek bude nyní chtít dohrát poslední minuty v poklidu a bez nějakého potenciálního zranění.

86
    Lze říci, že o vítězi dnešního přátelského zápasu je rozhodnuto. Bulharsko se příliš před Llorise během zápasu nedostávalo a bylo by velkým překvapením, pokud by v závěru zápasu nějakým způsobem dramatizovalo zápas.

84
    Střídání v týmu Francie: ze hřiště odchází Tolisso, přichází Sissoko.
    Střídání v týmu Francie: ze hřiště odchází Mbappe, přichází Ben Yedder,.
    83. Olivier GIROUD - 2:0

83
    Uklidňujíc branka je na světě. Pavard vyslal střílený centr z pravé strany, na který si naběhl OLIVIER GIROUD, který jen nastrčil nohu a tečoval míč do sítě. Asistence: Benjamin Pavard.

82
    Hráči Bulharska jsou rozestaveni na hranici šestnáctky a snaží se nepustit soupeře dále k brance.

81
    Giroud před branou tečoval přihrávku Pavarda, ale v tísni minul prostor mezi třemi tyčemi.

80
    Nyní už má opět míč pod svou kontrolou mužstvo Francie.

79
    Karageren se dokázal po pravé straně dostat až do blízkosti vápna, kde předal míč na svého spoluhráče. Nakonec se ještě ve vápně dostal k míči a podařilo se mu zpoza obránce zakončit. Míč se odkutálel jen kousek vedle levé tyčky. Tohle bylo snad nejnebezpečnější zakončení Bulharska v celém zápase.

78
    Hosté chvíli drželi míč na půlící čáře, ale stačila kratší přihrávka a už mají míč domácí.

76
    Druhý poločas nám nepřináší tolik šancí na straně domácích, jako v prvním poločase. Hráči Francie se spíše více "mazlí" s míčem, než by jednoduše stříleli na branku.