Daniel Ryl
Los 2. předkola Ligy mistrů
Rapid Vídeň (AUT) - SPARTA
NEMISTROVSKÁ ČÁST
Celtic (SCO) - Midtjylland (DEN)
PSV Eindhoven (NED) - Galatasaray (TUR)
MISTROVSKÁ ČÁST
Dinamo Záhřeb (CRO) / Valur (ISL) - Omonoia (CYP)
Slovan Bratislava (SVK) / Shamrock Rovers (IRL) - YB Bern (SUI)
Bodø/Glimt (NOR) / Legia Varšava (POL) - Flora Tallinn (EST) / Hibernians (MLT)
CQN (WAL) / Alaškert FC (ARM) - Teuta (ALB) / Šeriff Tiraspol (MDA)
Olympiacos (GRE) - Dinamo Tbilisi (GEO) / Něftči (AZE)
Maccabi Haifa (ISR) / Kajrat Almaty (KAZ) - Crvena zvezda (SRB)
Fola Esch (LUX) / Lincoln (GIB) - CFR Kluž (ROU) / Borac Banja Luka (BIH)
Malmö (SWE) / Riga FC (LVA) - HJK Helsinky (FIN) / Budućnost Podgorica (MNE)
Ferencváros (HUN) / vítěz nultého předkola - Žalgiris (LTU) / Linfield (NIR)
Shkëndija (MKD) / Mura (SVN) - Ludogorec (BUL) / Soligorsk (BLR)
Nasazení pro los 2. předkola LM
MISTROVSKÁ ČÁST
Skupina 1
Nasazení:
Dinamo Záhřeb (CRO) / Valur (ISL)
Young Boys (SUI)
Bodø/Glimt (NOR) / Legia Warszawa (POL)
Nenasazení:
Slovan Bratislava (SVK) / Shamrock Rovers (IRL)
Flora Tallinn (EST) / Hibernians (MLT)
Omonia (CYP)
Skupina 2
Nasazení:
Olympiacos (GRE)
Crvena zvezda (SRB)
Teuta (ALB) / Šeriff Tiraspol (MDA)
Nenasazení:
Connah's Quay Nomads (WAL) / Alaškert FC (ARM)
Dinamo Tbilisi (GEO) / Něftči Baku (AZE)
Maccabi Haifa (ISR) / Kajrat Almaty (KAZ)
Skupina 3
Nasazení:
Ludogorec Razgrad (BUL) / Šachťor Soligorsk (BLR)
Malmö (SWE) / Riga FC (LVA)
CFR Kluž (ROU) / Borac Banja Luka (BIH)
Ferencváros (HUN) / vítěz nultého předkola
Nenasazení:
Shkëndija (MKD) / Mura (SVN)
Žalgiris Vilnius (LTU) / Linfield (NIR)
HJK Helsinki (FIN) / Budućnost Podgorica (MNE)
Fola Esch (LUX) / Lincoln Red Imps (GIB)
NEMISTROVSKÁ ČÁST
Nasazení: Celtic (SCO), PSV Eindhoven (NED), Sparta
Nenasazení: Rapid Vídeň (AUT), Galatasaray (TUR), Midtjylland (DEN)
Rapid Vídeň (AUT) - SPARTA
NEMISTROVSKÁ ČÁST
Celtic (SCO) - Midtjylland (DEN)
PSV Eindhoven (NED) - Galatasaray (TUR)
MISTROVSKÁ ČÁST
Dinamo Záhřeb (CRO) / Valur (ISL) - Omonoia (CYP)
Slovan Bratislava (SVK) / Shamrock Rovers (IRL) - YB Bern (SUI)
Bodø/Glimt (NOR) / Legia Varšava (POL) - Flora Tallinn (EST) / Hibernians (MLT)
CQN (WAL) / Alaškert FC (ARM) - Teuta (ALB) / Šeriff Tiraspol (MDA)
Olympiacos (GRE) - Dinamo Tbilisi (GEO) / Něftči (AZE)
Maccabi Haifa (ISR) / Kajrat Almaty (KAZ) - Crvena zvezda (SRB)
Fola Esch (LUX) / Lincoln (GIB) - CFR Kluž (ROU) / Borac Banja Luka (BIH)
Malmö (SWE) / Riga FC (LVA) - HJK Helsinky (FIN) / Budućnost Podgorica (MNE)
Ferencváros (HUN) / vítěz nultého předkola - Žalgiris (LTU) / Linfield (NIR)
Shkëndija (MKD) / Mura (SVN) - Ludogorec (BUL) / Soligorsk (BLR)
Nasazení pro los 2. předkola LM
MISTROVSKÁ ČÁST
Skupina 1
Nasazení:
Dinamo Záhřeb (CRO) / Valur (ISL)
Young Boys (SUI)
Bodø/Glimt (NOR) / Legia Warszawa (POL)
Nenasazení:
Slovan Bratislava (SVK) / Shamrock Rovers (IRL)
Flora Tallinn (EST) / Hibernians (MLT)
Omonia (CYP)
Skupina 2
Nasazení:
Olympiacos (GRE)
Crvena zvezda (SRB)
Teuta (ALB) / Šeriff Tiraspol (MDA)
Nenasazení:
Connah's Quay Nomads (WAL) / Alaškert FC (ARM)
Dinamo Tbilisi (GEO) / Něftči Baku (AZE)
Maccabi Haifa (ISR) / Kajrat Almaty (KAZ)
Skupina 3
Nasazení:
Ludogorec Razgrad (BUL) / Šachťor Soligorsk (BLR)
Malmö (SWE) / Riga FC (LVA)
CFR Kluž (ROU) / Borac Banja Luka (BIH)
Ferencváros (HUN) / vítěz nultého předkola
Nenasazení:
Shkëndija (MKD) / Mura (SVN)
Žalgiris Vilnius (LTU) / Linfield (NIR)
HJK Helsinki (FIN) / Budućnost Podgorica (MNE)
Fola Esch (LUX) / Lincoln Red Imps (GIB)
NEMISTROVSKÁ ČÁST
Nasazení: Celtic (SCO), PSV Eindhoven (NED), Sparta
Nenasazení: Rapid Vídeň (AUT), Galatasaray (TUR), Midtjylland (DEN)
Úvodní zápasy jsou na programu 20. a 21. července, odvety se hrají tradičně o týden později.
Rapid Vídeň (AUT) – SPARTA
NEMISTROVSKÁ ČÁST
Celtic (SCO) – Midtjylland (DEN)
PSV Eindhoven (NED) – Galatasaray (TUR)
MISTROVSKÁ ČÁST
Dinamo Záhřeb (CRO) / Valur (ISL) – Omonoia (CYP)
Slovan Bratislava (SVK) / Shamrock Rovers (IRL) – YB Bern (SUI)
Bodø/Glimt (NOR) / Legia Varšava (POL) – Flora Tallinn (EST) / Hibernians (MLT)
CQN (WAL) / Alaškert FC (ARM) – Teuta (ALB) / Šeriff Tiraspol (MDA)
Olympiacos (GRE) – Dinamo Tbilisi (GEO) / Něftči (AZE)
Maccabi Haifa (ISR) / Kajrat Almaty (KAZ) – Crvena zvezda (SRB)
Fola Esch (LUX) / Lincoln (GIB) – CFR Kluž (ROU) / Borac Banja Luka (BIH)
Malmö (SWE) / Riga FC (LVA) – HJK Helsinky (FIN) / Budućnost Podgorica (MNE)
Ferencváros (HUN) / vítěz nultého předkola – Žalgiris (LTU) / Linfield (NIR)
Shkëndija (MKD) / Mura (SVN) – Ludogorec (BUL) / Soligorsk (BLR)