Sparta – Ice Hockey Boys 4:6 (kon.) | Chomutov – Litvínov 1:9 (kon.) | 4SA Hockey Team – K. Vary 0:2 (kon.)
Ice Hockey Boys – Chomutov 19:1 (kon.) | K. Vary – Litvínov 7:5 (kon.) | 4SA Hockey Team – Sparta 9:2 (kon.)
4SA Hockey Team
9:2 (2:0, 3:1, 4:1)
HC Sparta Praha
Středa 16.06.2021, 17:454SA Energie Hockey Cup

Ode mne je to pro dnešek vše, u dalších online přenosů se s vámi na počtenou loučí Vlastimil Mourek. (19:53:00)

Je tu konec! Ve třetí třetině potvrdil tým 4SA roli lepšího týmu na ledě. Brankář Kogler sice většinu střel pokryl, na některé kotouče ale neměl šanci dosáhnout. Hned ze začátku třetiny se po velkém tlaku jako první prosadil Tomáš Král. Poté se během čtyř minut zapsali na listinu střelců ještě tři hráči. Nejprve Adam Barcík, poté Tomáš Urge a následně svůj hattrick zkompletoval Tristan Kolobelj. Tým 4SA dovolil Spartě ještě jednu trefu a to když v 56. minutě upravil na 9:2 Bogdan Stepančuk.

Nejlepší hráč utkání: Tomáš Král (4SA).

59:23
    Tým 4SA je před koncem ještě utábořila v útoku a kombinuje.

58:41
    Zakázané uvolnění Sparty.

57:53
    Šilhán měl na své hokejce gól, jeho střelu z první však lapil Kogler.

57:00
    Sparta so při pokusu o přechod do útočného pásma dopustila ofsajdu.

55:07
    Sparta právě vstřelila branku!
    BOGDAN STEPANČUK využil zaváhání v obraně 4SA a ze středního pásma vyrazil do samostatného úniku a s Kasalem si po pár kličkách poradil. Asistence: Jakub Hašek.

54:39
    Hra je nestálá a přelévá se z jednoho konce kluziště na druhý.

53:30
    Tým 4SA se usadil v útočné třetině a snaží se o desátou branku.

52:23
    O vítězi už je nejspíše rozhodnuta a nikdo nejeví snahu o pořádnou kombinaci.

51:09
    Nyní se hraje kolem středového kruhu, nikomu se nedaří proniknout do útočného pásma.

49:47
    4SA Hockey Team právě vstřelil branku!
    TRISTAN KOLOBELJ ukradl Spartě kotouč ve středním pásmu prokličkoval až ke kruhům odkud trefou do horního rohu branky kompletuje hattrick! bez asistence.

48:43
    Tým 4SA pokračuje v tlaku a chce pokračovat v přidávání gólů.

47:37
    Tomáš Král a TOMÁŠ URGE předvedli skvělou spolupráci když po výměně puků přichystal Král do mezikruží kotouč pro druhého jmenovaného. Asistence: Tomáš Král.

45:52
    Je tu další branka! O tu se svou přesnou trefou po přihrávce Tomáše Urgeho postaral ADAM BARCÍK. Asistence: Tomáš Urge.

45:24
    HC Sparta Praha v plném počtu.

44:45
    Kogler vytáhl parádní zákrok, když se stihl proti Malého střele z první bleskurychle přesunout.

Vlastimil Mourek

Branky a nahrávky: 7. Dvořák (Šimek, Milata), 14. Fiala (Šimek), 23. Kolobelj (Milata, Barcík), 25. Kolobelj (Varady), 32. Milata, 42. Král (Fiala, Sláma), 46. Barcík (Urge), 48. Urge (Král), 50. Kolobelj – 29. Skuratov (Potoma), 56. Stepančuk (Hašek)

4SA Hockey Team: Kasal – Dvořák, Král, Barcík, Urge, Varady, Malý, Šimek, Sláma, Milata, Staněk, Fiala, Kolobelj, Šilhan
    HC Sparta Praha: Kogler – Poláček, Stepančuk, Židlický, Žemlička, Skutarov, Potoma, Brož, Štípek, Vrabec, Hašek, Mack, Klička, Jakab, Marton