Venezuela – Ekvádor 2:2 (kon.)
Venezuela
2:2 (0:1)
Ekvádor
Neděle 20.06.2021, 23:00 • Estádio Nilton Santos, Rio de Janeiro • Copa América • Skupina B

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (01:16:03)

Držení míče: 31 % : 69 %.
    Střely na branku: 3:7. Střely mimo: 3:6. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 7:15.

Je dobojováno a my se dočkali remízy. Po přestávce Venezuela předváděla rozhodně aktivnější výkon, než v první půli a docela brzy se dočkala srovnání skóre. V 51. minutě si na centr naskočil nekrytý Edson Castillo a nedal Ortízovi šanci na zákrok. Ekvádor se ale nedal a o dvacet minut později se opět dostal do vedení, to se po rychlém brejku trefil Gonzalo Plata a vypadalo to, že Ekvádorci svůj těsný náskok uhájí až do konce. Jenže v první nastavené minutě si skvěle na přihrávku vzduchem naběhl Ronald Hernández a zařídil tak konečnou remízu 2:2. Ve skupině Be je tak Venezuela tomto výsledku na třetím místě s dvěma body, Ekvádor je čtvrtý s jedním bodem.

90+7

90+6
    Faríñez vyrazil nepříjemný míč, který na něj letěl po centru a sklepnutí, svému týmu tak zachránil bod.

90+6
    Centr z levé strany byl odvrácen, Venezuela může vyvézt míč do pro ně klidnějších vod.

90+5
    Ještě jeden přímý kop pro Ekvádor, u míče je nachystán Estupiñán.

90+4
    Rázný odkop po centru z pravé strany, Venezuela brání vybojovanou remízu.

90+3
    Faríñezova rozehrávka od branky, teď s tímto samozřejmě nepospíchá.

90+2
    Ekvádor chce samozřejmě vyhrát a tak hned po rozehrávce pospíchá k vápnu.
    90+1. Ronald HERNÁNDEZ - 2:2

90+1
    Venezuela právě vstřelila branku!
    Dnes podruhé máme srovnáno! Na pas od půlky si naběhl RONALD HERNÁNDEZ, dokonale unikl ofsajdové pasti a svou hlavičku uklidil ke vzdálenější tyči Ortízovy branky – 2:2.

90
    Rozhodčí nastaví šest minut!

89
    Ortíz má míč ve svém držení a samozřejmě s rozehrávkou nikam nepospíchá. Rozhodčí s ním má zatím trpělivost.

88
    Střídání v týmu Ekvádor: ze hřiště odchází Ayrton Preciado, přichází Fidel Martínez.

87
    Na zemi se ocitl Angelo Preciado, bolestivě dopadl na rameno a nyní probíhá jeho ošetřování.

86
    Za obranu Venezuely se dral Campana, na poslední chvíli jej čistým zákrokem o míč obral vracející se Mago.

85
    Velká malá domů na Ortíze, ten celkem v poklidu rozehrál na levou stranu, kde bylo dostatek volného prostoru.

Aleš Pur

Branky: 51. Castillo (J. A. Martínez), 90+1. R. Hernández (Castillo) – 39. Ay. Preciado (Arboleda), 71. Plata

Karty:   21. E. Valencia (ECU), 45+3. An. Preciado (ECU), 81. M. Caicedo (ECU)

Venezuela: Faríñez – Alex González, J. M. Velázquez, A. Martínez, Mago, Cumana (77. R. Hernández) – J. A. Martínez (77. Hurtado), J. Moreno (82. Celis), Castillo, Cásseres Jr. (82. Manzano) – Aristeguieta (C) (57. Córdova).
    Náhradníci: Graterol, Romero – La Mantía, Córdova, Manzano, Celis, R. Hernández, Hurtado.

Ekvádor: P. Ortíz – An. Preciado, Arboleda, Hincapié, Estupiñán – Mena (68. Plata), Méndez (67. Noboa), M. Caicedo, Ay. Preciado (88. F. Martínez) – Campana, E. Valencia (C) (83. Franco).
    Náhradníci: A. Domínguez, Galíndez – D. Díaz, León, F. Torres, F. Martínez, Noboa, Pineida, Plata, J. Caicedo, Franco, Estrada.

Rozhodčí: Tobar (CHI) – Schiemann (CHI), Ríos (CHI)