Venezuela – Ekvádor 2:2 (kon.) | Kolumbie – Peru 1:2 (kon.) | Uruguay – Chile 1:1 (kon.)
Uruguay
1:1 (0:1)
Chile
Pondělí 21.06.2021, 23:00 • Arena Pantanal (Cuiabá) • Copa América • Skupina A

To je z mé strany vše. Přeji všem fotbalovým fanouškům dobrou noc a u nějakého dalšího přenosu zase na počtenou! (01:06:22)

Skončilo utkání mezi Uruguayí a Chile, ve kterém byl lepší první zmíněný celek, především tedy ve druhé půli. Do vedení šli ve 26. minutě sice fotbalisté Chile, když se trefil Eduardo Vargas, ale jeho tým toho následně směrem dopředu už moc nepředvedl. Naopak Uruguay se často tlačila do zakončení, což nakonec slavilo úspěch, když si v 66. minutě po rohovém kopu míč do vlastní brány srazil Arturo Vidal. V 85. minutě měl rozhodnutí na hlavě Edinson Cavani, jenž však bránu těsně minul. Utkání nakonec tedy skončilo výsledkem 1-1.

90+4
    Nahitan Nandez sice obešel svého soka, avšak následně se záložník Uruguaye dostal s míčem mimo hřiště, a tak bude rozehrávat Claudio Bravo.

90+3
    Luiz Suarez předvedl útočný faul, a tak si chilští fotbalisté mohou na několik vteřin oddychnout.

90+2
    Uruguay dostala možnost v podobě rohového kopu, avšak s tím hráči v modrých dresech nenaložili nejlépe.

90+1
    U míče jsou nyní fotbalisté Uruguaye, kteří sázejí na postupný útok.

90
    Nastavovat se bude ve druhém poločase 5 minut!

89
    Nahitan Nandez se dostal k míči, když následně kombinoval se svými spoluhráči. Ke střele zpoza šestnáctky se následně dostal Luiz Suarez, jehož rána jen o pár čísel minula levou tyč.

88
    Dlouhý nákop Fernanda Muslery svého adresáta nenašel, a tak se k míči dostávají opět fotbalisté v červených dresech.

87
    Akce chilských fotbalistů byla vedena po pravé straně, avšak Jeana Menesese úspěšně zastavil José Giménez.

86
    Střídání v týmu Uruguay: ze hřiště odchází Matías Viña, přichází Jonathan Rodríguez.

85
    Edinson Cavani si naskočil na centr Matíase Vini a míč po hlavičce útočníka Manchesteru United jen těsně minul levou tyč!

84
    Na míči jsou teď fotbalisté Uruguaye, kteří zatím kombinují na polovině soupeře, avšak poměrně daleko od brány Chile.

83
    Nyní na hřišti sledujeme mírnou rozmíšku mezi hráči, ve které samozřejmě nemůže chybět Luiz Suarez. Obejde se to ale bez karetního napomínání.

82
    Claudio Bravo dlouhým nákopem hledal Luciana Arriagadu, avšak ten stál v ofsajdu.

81
    Střídání v týmu Uruguay: ze hřiště odchází Matías Vecino, přichází Lucas Torreira.

79
    Do dobré střelecké pozice se dostal Luciano Arriagada, který levou tyč Fernanda Muslery minul jen o metr.

78
    K dalekonosné ráně napřáhl Jean Meneses, jehož rána bránu Fernanda Muslery přeletěla přibližně o dva metry.

77
    V poslední dvou minutách se o míč bojuje převážně u půlící čáry, a tak nyní strhující podívanou nesledujeme.

75
    Po delší době se do útoku vydali také chilští fotbalisté, avšak nakonec jejich akce skončila ofsajdem.

74
    Po nadějném centru Facunda Torrese se o zakončení pokoušel Luiz Suarez, avšak na reakci měl jen krátký čas, a tak z toho nakonec nic nebezpečného nebylo.

72
    Po zpětné nahrávce Edinsona Cavaniho pálil ze skoro třiceti metrů Facundo Torres, jehož rána byla zblokována mimo tři tyče.

71
    Centr Nahitana Nandeze dokázal Gary Medel zablokovat, avšak uruguayští fotbalisté se následně znovu dostali k balónu.

70
    Fotbalisté Chile byli přibližně dvě minuty na míči, avšak do žádné šance se nedostali a následně jim byl odpískán útočný faul.

69
    Střídání v týmu Chile: ze hřiště odchází Arturo Vidal, přichází Tomás Alarcón.
    Střídání v týmu Chile: ze hřiště odchází Ben Brereton, přichází Luciano Arriagada.
    66. Arturo VIDAL - 1:1

66
    Uruguay právě vstřelila branku!
    Je vyrovnáno! Dobře zahraný rohový kop prodloužil Matías Vecino na zadní tyč, kde stál Luiz Suarez, který byl v souboji s Arturem Vidalem, jenž si míč srazil do vlastní sítě.

65
    Centr Nahitana Nandeze našel pouze hlavu Eugenia Meny, jenž dostal míč do bezpečí.

64
    Velmi agilní Facundo Torres byl Charlesem Aranguizem faulován, a tak budou Uruguayští fotbalisté zahrávat nadějnou standardku.

63
    Po dobré akci Nahitana Nandeze pálil z pětadvaceti metrů Matias Vecino, který bránu Claudia Brava přestřelil poměrně výrazně.

61
    Fotbalisté Chile se pokusili o rychlý výpad po pravém křídle, ale Jean Meneses byl zastaven a následně se k míči dostali hráči Uruguaye.

60
    Střídání v týmu Uruguay: ze hřiště odchází Giorgian De Arrascaeta, přichází Facundo Torres.

60
    Hosté se ale rychle dostali k míči a vydali se do přečíslení, které po pasu Artura Vidala zakončil zpoza šestnáctky Ben Brereton, jenž bránu však vůbec netrefil.

59
    Dobrou akci Nahitana Nandeze zastavil Erick Pulgar, který míč odehrál alespoň na roh.

58
    Luiz Suarez se pokoušel prohnat po levém křídle, avšak hostující obránci jej k centru nepustili.

57
    Na útočné polovině nyní byli fotbalisté Chile, ale Ben Brereton si na levé straně nerozuměl s Erickem Pulgarem, a tak akce nebezpečná nebyla.

56
    Střídání v týmu Chile: ze hřiště odchází zraněný Eduardo Vargas, přichází Jean Meneses.

54
    Arutro Vidal zapracoval dobře na obranné půli, když následně Mauricio Isla hledal rozběhnutého Eduarda Vargase, ale blíže k míči měli fotbalisté Uruguaye.

53
    Po levé straně se protáhl Martin Cáceres, jehož centr mířil do prostoru, kde se nacházel Luiz Suarez, ale ten se k zakončení nakonec nedostal, jelikož míč nezpracoval.

52
    Do první střelecké pozice na opačné straně ve druhé půli se dostal Arturo Vidal, který z uctivé vzdálenosti bránu Fernanda Muslery minul.

51
    Jenomže útok Chile nikam nevedl, a tak se do protiútoku vydali domácí. Střela Edinsona Cavaniho byla velmi nepřesná.

50
    José Gimenez si v souboji pomohl faulem, a tak budou rozehrávat opět fotbalisté Chile, kteří se ve druhé půli zatím brání.

49
    Edinson Cavani pokazil uprostřed hřiště jednoduchou přihrávku na Nahitana Nandeze, a tak se k míči dostanou při autu chilští hráči.

48
    Nahitan Nandez se poprvé ukázal při sprintu na pravém křídle, ale pomohl si v souboji faulem, a tak bude rozehrávat Claudio Bravo.

47
    Do druhého poločasu aktivněji vstoupili fotbalisté Uruguaye, avšak do střelecké pozice se zatím nedostali.

46
    Střídání v týmu Uruguay: ze hřiště odchází Nicolás de la Cruz, přichází Martín Cáceres.
    Střídání v týmu Uruguay: ze hřiště odchází Giovanni González, přichází Nahitan Nández.

46

Skončil první poločas, ve které byli opticky aktivnější fotbalisté Uruguaye, ale o něco nebezpečnější byli naopak hosté. Jedinou branku navíc vstřelil ve 26. minutě Eduardo Vargas, který je zatím jediným střelcem tohoto zápasu.

45+5

45+5
    Velké nebezpečí pro Claudia Brava z toho nakonec nebylo. Vypadá to, že se v první půli už nic nestane.

45+4
    Tým, který je dnes veden jako domácí, bude mít ještě jednu příležitost. Rohový kop bude zahrávat De Arrascaeta.

45+3
    Centr Giovanniho Gonzaleze ještě prodloužil Nicolas de la Cruz, když následně levou nohou pálil Edinson Cavani, jenž bránu Claudia Brava minul zhruba o dva metry.

45+2
    Arturo Vidal také při souboji ve vzduchu fauloval, a tak budou rozehrávat fotbalisté v modrých dresech.

45+1
    Uruguayi byl odpískán další útočný faul, což soupeři hraje do karet. Claudio Bravo s rozehrávkou vůbec nespěchá.

45
    V první půli se budou nastavovat 4 minuty.

44
    Edinson Cavani našel dobře rozběhnutého Giovanniho Gonzaleze, který se z hranice pokutového území odhodlal ke střele, avšak míč bránu Claudia Brava jen přeletěl.

43
    Luiz Suarez sice vyhrál souboj s novým mužem na hřišti, avšak útočníkovi Uruguaye byl nakonec odpískán útočný faul.

42
    Giovanni Gonzalez si na pravém křídle nabíhal na pas Luize Suareze, avšak ten byl až příliš dlouhý, a tak míč skončil v zámezí.

41
    Uruguayští fotbalisté sice nyní drží míč na svých kopačkách, avšak je to pro hosty v bezpečné vzdálenosti od brány Claudia Brava.

40
    Útočná akce hráčů v modrých dresech však nevedla k zakončení, a tak se po levém křídle vydal do úniku Gary Medel, kterému byl nakonec odpískán ofsajd.

39
    Chilští fotbalisté byli přistiženi při hře rukou, a tak budou standardní situaci rozehrávat fotbalisté Uruguaye.

38
    Střídání v týmu Chile: ze hřiště odchází Guillermo Maripán, přichází Enzo Pablo Roco.

36
    Na trávníku nyní leží Guillermo Maripán, který se drží za sval a vypadá to, že nebude moci pokračovat v zápase.

35
    Dlouhá rozehrávka Fernanda Muslery nalezl Luize Suareze, který vyzval ke střele Federica Valverdeho, který z přibližně dvaceti metru napálil míč do jednoho z obránců.

34
    Nepřesný centr Charlese Aranguize zamířil pouze do náručí Fernanda Muslery, jenž s rozehrávkou zatím nespěchá.

33
    Nicolas de la Cruz sice našel kopačky Edinsona Cavaniho, avšak ten následně o míč přišel, a tak se dopředu vydávají chilští fotbalisté.

32
    De Arrascaeta málem vystihl rozehrávku soupeře, avšak Eugenio Mena si k míči na poslední chvíli dal nohu, a tak byl odpískán faul na jeho osobu.

31
    Po nepřesné střele Charlese Aranguize bude od své brány vykopávat Fernando Muslera.

30
    Fotbalisté v červených dresech vedli další akci po pravé straně, ale centr Bena Breretona nikoho z jeho spoluhráčů nenašel.

29
    Ben Brereton hledal opět Eduarda Vargase, který si naběhl do malého vápna, avšak chilský útočník byl tentokrát pozorně bráněn.

28
    Uruguayští fotbalisté se snaží o bleskovou odpověď, avšak střela Edinsona Cavaniho bylo zablokována.
    26. Eduardo VARGAS - 0:1

26
    Chile právě vstřelilo branku!
    Krásná střela otevírá gólový účet zápasu! Na pravé straně Ben Brereton našel EDUARDA VARGASE, který si navedl míč na pravou nohu a krásnou střelou do vzdálenější šibenice poslal svůj tým do jednogólového vedení. Asistence: Ben Brereton.

24
    Federico Valverde hledal na ose hřiště naběhnutého De Arrascaetu, avšak kombinace uruguayským záložníkům nevyšla.

23
    Uruguay je nyní častěji na míči, avšak v současné chvíli je to pouhé nahrávání si okolo poloviny hřiště.

22
    Luiz Suarez si naskočil na centr z pravého křídla, avšak jeho hlavička byla hodně nepřesná. Bylo to dáno tím, že uruguayský útočník byl v době zakončení v souboji.

21
    Po zpětné přihrávce Bena Breretona se do dobré střelecké příležitosti dostal Eduardo Vargas, jehož rána však trefila pouze nohy bránících hráčů.

19
    Žlutou kartu za držení dostává Francisco Sierralta (Chile).

19
    Luiz Suarez hledal křižným pasem na pravém křídle naběhnutého Matiase Vecina, avšak přihrávka byla na něj až příliš dlouhá.

18
    Ke střele z uctivé vzdálenosti napřáhl Gary Medel, jehož rána však přes hráče Uruguaye na Fernanda Musleru neprošla.

17
    Po špatně rozehrané standardce se na opačnou stranu vydali fotbalisté Chile, kteří si nyní také vyzkouší rozehrávku rohového kopu.

16
    Centr měl mířit na hlavu Edinsona Cavaniho, avšak obránci Chile dokázal míč odvrátit alespoň na roh.

15
    Matias Viňa se protáhl po levé straně, když jej následně za ruku zatáhl Erick Pulgar, po jehož faulu se bude zahrávat standardní situace.

13
    Žlutou kartu za podražení soupeře dostává Federico Valverde (Uruguay).

12
    Útočná akce Uruguaye byla vedena po pravém křídle, kde si sběhl Luiz Suarez, ale do zakončení se jeho spoluhráči následně nedostali.

11
    Dlouhý centr nenalezl hlavu Eduarda Vargase, a tak bude od své brány odkopávat Fernando Muslera.

10
    Po dvou nebezpečných akcích Uruguaye se k míči dostali fotbalisté Chile, kteří se k bráně soupeře zatím nehrnou.

9
    Po průniku po pravé straně předal Luiz Suarez míč na kopačky De Arrascaety, který provětral rukavice Claudia Brava.

8
    Edinson Cavani se sice dostal do vyložené šance, avšak praporek pomezního rozhodčího vyletěl nahoru, a tak bylo veškeré vzrušení zbytečné.

7
    Střelu Charlese Aranguize dokázal jeden z obránců Uruguaye zblokovat. Chile bude zahrávat rohový kop.

6
    Aktivita se opět přesunula na kopačky chilských fotbalistů, kteří jsou v posledních čtyřech minutách aktivnější, avšak do lepší šance se zatím nedostali.

5
    Centr letěl na Edinsona Cavaniho, od jehož nohy se míč dostal za autovou čáru.

4
    Fotbalisté v červených dresech jsou stále u míče, avšak zatím si nahrávají okolo půlící čáry.

3
    Poprvé se na polovinu soupeře dostali také fotbalisté Chile, avšak Fernando Muslera si zatím zákrok připsat nemusel, jelikož aktivitu Eduarda Vargase dokázal Diego Godin zneškodnit.

2
    O první střelu zápasu se postaral argentinský záložník Giorgian De Arrascaeta, jehož střelu zpoza pokutového území Claudio Bravo bez problému polapil.

1

Uruguay: Muslera – G. González, J. Giménez, Godín, Viña, Valverde, Vecino, de la Cruz, De Arrascaeta, L. Suárez, Cavani.

Chile: Bravo – Medel, Maripán, Sierralta, Isla, Arturo Vidal, Pulgar, Ch. Aránguiz, Mena, E. Vargas, Brereton.

Chile

Na opačné straně barikády bude stát Chile, jenž je v daleko lepší formě. Úvodní zápas s Argentinou totiž dopadl nerozhodně a s Bolívií přišlo sice těsně, avšak vítězství 1-0 z toho nakonec bylo. Chile už tak má čtyři body a s postupem ze skupiny by tento tým problém mít neměl. Chile neprohrálo už pět utkání v řadě.

Uruguay

Uruguay zahajovala letošní ročník turnaje se silnou Argentinou, která díky gólu Guida Rodrigueze zvítězila poměrem 1-0. Parta okolo Luize Suareze by potřebovala zabrat, avšak už čtyři zápasy v řadě Uruguay nevstřelila jedinou branku, a to jistě dnes proti Chile bude chtít napravit.

Dobrý den všem milovníkům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Copa America mezi Uruguayí a Chile. Zápas začne ve 23:00

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 23:00.