Ústí n/L – Plzeň 4:2 (kon.)
Elba DDM Ústí nad Labem
4:2 (0:2, 3:0, 1:0) Stav série: 1:0
HBC Plzeň
Středa 30.06.2021, 19:00 • Stadion mládeže Ústí nad Labem • Coalsoft play-off Extraligy • Čtvrtfinále

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Ústí nad Labem, které svého soupeře porazilo výsledkem 4:2. Plzeň se přitom po první třetině mohla radovat z dvoubrankového náskoku, jenomže po zbytek zápasu se nedokázala ani jednou prosadit. Ústí předvedlo fantastickou druhou třetinu, ve které zvrátilo výsledek ve svůj prospěch. Třetí perioda pro změnu nabídla jediný zásah, znovu v podání domácí Elby. Plzeň tak musela dotahovat dvoubrankové manko, v závěru zápasu si dokonce zahrála dvojnásobnou přesilovou hru, avšak ani tato početní převaha nevedla ani ke kontaktní brance.

Ústí nad Labem se tak raduje z postupu do semifinále, naopak Plzni sezona končí. (20:59:15)

44:13
    Vyloučení v týmu HBC Plzeň (Vít Lokajíček – 2 min., sekání).

44:13
    A další nečisté dohrání, také v tomto případě skončil po souboji na zemi hráč Elby.

44:10
    Vágner střelou trefil pouze protihráče před sebou.

44:00
    Minuta do konce třetí třetiny.

43:37
    A po dalším důrazném střetu skončil na zemi domácí Poláček.

43:19
    Plzeň to pochopitelně zkouší bez brankáře, Elba nyní vyhodila pouze za cenu zakázaného uvolnění.

42:29
    Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem (Radomír Vaněk – 2 min., krosček).
    Vyloučení v týmu HBC Plzeň (Stanislav Valenta – 5 min. + Osobní trest do konce utkání, hrubost).

42:29
    Hostující Valenta naprosto zbytečně rukavicí sestřelil domácího hráče, Plzni cukají nervy.

42:03
    A nyní za Rechtorikem zastavila míček branková konstrukce!

41:25
    Plzeň se okamžitě dostala k velkému tlaku, který dlouhou dobu nepřinesl nic nebezpečného. Platilo to také po zakončení od Hanuše.

40:52
    Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem (Ondřej Poláček – 2 min., sekání).

40:15
    Do konce řádné hrací doby zbývá poslední pětiminutovka. Domácí stále vedou o dvě branky a Plzeň tak bude muset předvést opravdový zázrak.

39:53
    Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem (Petr Strnad – 2 min. + 10 minut osobní trest, zásah do oblasti hlavy a krku).

39:27
    Po krátké kombinaci měl střeleckou pozici hostující Pokorný, který příklepem netrefil domácí branku. Posléze se Ústí nad Labem povedlo vyhodit pryč.

38:06
    Aby toho nebylo málo, tak po dalším souboji pro změnu skončil na zemi hostující Průcha, který se drží za ruku.

37:46
    Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem (Petr Strnad – 2 min., sekání).

37:40
    Komerční přestávka.

David Suchý

Hledáme zpravodaje pro tým Elba DDM Ústí nad Labem. Více informací na info@onlajny.com Více informací zde.

Branky a nahrávky: 16. Bačák (Strnad), 18. Soukup (Červinka), 29. Soukup (Červinka, Magasanik), 32. Stupka (Tomáš) – 11. Malý (Hurt), 12. Hurt

Elba DDM Ústí nad Labem: Rechtorik (Banda) – Grus, Kučera, Michajličenko, Poláček (A), Sedláček, Smolík, Strnad, M. Zdvořáček – Bačák, Červinka (A), Glesel, Haas, Magasanik, Škurla, Soukup (C), Stupka, Tomáš, Tůma, Vaněk, P. Zdvořáček
    HBC Plzeň: Návara (Košňar) – Hanuš (A), Kavalír, Pavlečka, Pokorný, Šilhán, Slanec (C), Vágner – Benedikt (A), Gřonka, Hurt, Kejř, Kolařík, Lokajíček, Malý, Průcha, Štípek, Sus, Ulč, Valenta, Vobruba

Rozhodčí: Danylec, Záhora