Regensburg – Liberec 1:0 (kon.) | Olomouc – Arka 1:1 (kon.) | Senica – Bohemians 1905 0:5 (kon.)
Teplice – Dukla Praha 1:2 (kon.) | Pafos – Č. Budějovice 1:0 (kon.) | Slavia – Piast Gliwice 1:1 (kon.)
SK Sigma Olomouc
1:1 (0:1)
Arka Gdynia
Pátek 16.07.2021, 14:00 • Opalenica • Přípravný zápas

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (15:41:00)

Je konec. Sigma Olomouc remizovala s druholigovým polským týmem Arka Gdynia 1:1. Už ve 4. minutě mohl poslat český tým do vedení Jan Sedlák, ale přestřelil v dobré pozici. Chybnou rozehrávku a lacinou ztrátu míče potrestal ve 12. minutě Mateusz Żebrowski a poslal hosty do vedení. Ve druhé polovině prvního poločasu byla Sigma o něco aktivnější, ale žádnou větší šanci si nevypracovala. Do druhé části zápasu vstoupili domácí aktivněji a nakonec se dočkali branky, kterou vstřelil v 71. minutě Roman Hubník. Posléze měl český celek převahu, ale další branka již nepadla.

90+2

90+1
    Centr z rohu letěl na přední tyč, kde jej hosté dokázali dostat pryč. Posléze přišla rána z dálky, která byla zblokována a dostala se k olomouckého hráči, jenž zakončoval uvnitř vápna, ale rovněž napálil pouze obránce soupeře.

90
    Nebezpečný centr Sigmy z pravé strany letěl do vápna, kde jej obrana Arky odvrátila mimo bránu do zámezí a následuje ještě rohový kop.

88
    Tentokrát přišel další nedovolený zákrok Olomouce a Arka tak bude rozehrávat na své polovině.

87
    Pomalu to vypadá, že toto utkání skončí remízou, neboť se nyní hraje převážně ve středu hrací plochy.

85
    Sigma rozjíždí novou útočnou akci po pravé straně, ale tam nakonec přichází jen faul olomouckého hráče.

83
    Nakonec to ale vypadá, že hra může pokračovat také s hostujícím borcem.

82
    Nyní má hráč hostujícího celku nějaké zdravotní problémy a drží se za nohu, na hrací plochu tak jdou lékaři.

80
    Pavel Zifčák sice šel uvnitř šestnáctky k zemi, ale sudí penaltu pro Sigmu neodpískal.

79
    Ondřej Zmrzlý se z levé strany sice dostal přes dva protihráče, ale jeho následná přihrávka končí jen u gólmana soupeře.

78
    Tentokrát skončil míč opět jen za bránou Michala Molendy a gólman Arky se postará o odkop.

77
    Střídání v týmu Arka Gdynia: ze hřiště odchází Danch, přichází Skóra.

76
    Po bojích ve středu hrací plochy přišel nedovolený zákrok Jakuba Matouška.

74
    Opět se Sigma snažila natlačit na svého soupeře, ale míč nakonec končí jen za bránou hostů.

72
    Sigmu srovnávací branka nakopla a opět se snaží něco vymyslet směrem dopředu.
    71. Roman HUBNÍK - 1:1

71
    Olomouc právě vstřelila branku!
    A je srovnáno na 1:1! Centr z rohového kopu letěl do chumlu hráčů, kde se musel sklonit a dostat ke hlavičce kapitán ROMAN HUBNÍK, který zakončil nechytatelně k levé tyči Molendovy svatyně.