Třinec – Karviná B 2:1 (kon.) | Vyškov – Uničov 3:2 (kon.) | Táborsko – Plzeň B 3:3 (kon.)
ND Beltinci – Příbram 1:3 (kon.) | Prostějov – Rosice 2:2 (kon.) | Líšeň – Ostrava B 2:1 (kon.)
Jihlava – Živanice 1:0 (kon.) | Varnsdorf – Liberec B 2:1 (kon.) | Zlaté Moravce – Sereď 2:1 (kon.)
Tychy – Opava 1:1 (kon.) | Zwickau – Ústí n. L. 1:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Žižkov 4:1 (kon.)
Ružomberok – Karviná 2:1 (kon.) | Michalovce – Bardejov 2:0 (kon.) | Zabrze – Ostrava 1:3 (kon.)
Zlín – Brno 1:1 (kon.) | Hr. Králové – Chrudim 2:0 (kon.) | Pardubice – Vlašim 2:0 (kon.)
L. Mikuláš – Trebišov 0:2 (kon.) | Trenčín – Púchov 1:1 (kon.)
MFK Ružomberok
2:1 (2:0)
MFK Karviná
Sobota 17.07.2021, 17:00 • Štadión Pod Čebraťom, Ružomberok • Přípravný zápas

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

MFK Ružomberok: Krajčirik – Fabiš, Luka, Zsigmund, Brenkus, Madleňák, Kochan, Gerec, Tancík, Maslo, Regáli

MFK Karviná: Neuman – Křapka, Eduardo, Dramé, Bartošák – Jean Mangabeira, Nešický – Sinyavskiy, Qose, Jurásek – Papadopulos

Rozhodčí: Gemzický – Jekel, Polaček.

1

21
    Domácí budou kopat penaltu!

21
    Autorem branky z pokutového kopu je MATEJ KOCHAN.

28
    Ružomberok právě vstřelil branku!
    Autorem branky je JAKUB TANCÍK.

45

45
    Skončil nám první poločas, ve kterém zatím měli více štěstí domácí hráči a dokázali se proti ligové Karviné dvakrát prosadit. O první branku se postaral v 21. minutě s penalty Kochan, o sedm minut později přidal druhou branku Tancík.

46

78
    Karviná právě vstřelila branku!
    Autorem branky je MICHAL PAPADOPULOS.

90

Je konec! Ružomberok zvládl udržet svůj náskok z prvního poločasu a dotáhl ho do vítězného konce. V druhém poločase Karviná snížila na rozdíl jediné branky, kdy se prosadil Papadopulos. (18:51:02)