Třinec – Karviná B 2:1 (kon.) | Vyškov – Uničov 3:2 (kon.) | Táborsko – Plzeň B 3:3 (kon.)
ND Beltinci – Příbram 1:3 (kon.) | Prostějov – Rosice 2:2 (kon.) | Líšeň – Ostrava B 2:1 (kon.)
Jihlava – Živanice 1:0 (kon.) | Varnsdorf – Liberec B 2:1 (kon.) | Zlaté Moravce – Sereď 2:1 (kon.)
Tychy – Opava 1:1 (kon.) | Zwickau – Ústí n. L. 1:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Žižkov 4:1 (kon.)
Ružomberok – Karviná 2:1 (kon.) | Michalovce – Bardejov 2:0 (kon.) | Zabrze – Ostrava 1:3 (kon.)
Zlín – Brno 1:1 (kon.) | Hr. Králové – Chrudim 2:0 (kon.) | Pardubice – Vlašim 2:0 (kon.)
L. Mikuláš – Trebišov 0:2 (kon.) | Trenčín – Púchov 1:1 (kon.)
SK Líšeň 2019
2:1 (2:0)
FC Baník Ostrava B
Sobota 17.07.2021, 11:00 • Březí u Mikulova • Přípravný zápas

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (12:43:14)

Je konec. Líšeň zvítězila nad Baníkem Ostravou B poměrem 2:1. Úvod utkání byl hodně aktivní z obou stran, ale nakonec se v 5. minutě podařilo vstřelit gól domácím. Ti na to navázali také ve 23. minutě, když se dostali do dvoubrankového vedení. Baník Ostrava si v první půli vytvořil několik šancí na skórování, ale žádná nebyla úspěšná. Do druhé půle vstoupil Baník velice aktivně a šlo poznat vystřídání několika hráčů. Na jediný gól Ostravy se čekalo do 61. minutě. O deset minut později mohlo být srováno, ale střela hostujícího hráče minula bránu. Ke konci zápasu to byl stále Baník, jenž byl aktivnějším týmem, ale gól už nepadl.

90+1

90+1
    Následný centr z volného kopu ale nepřinesl nic nebezpečného a míč skončil v moci gólmana.

90
    Ostrava se dostávala do rychlého brejku, ale Líšeň zatáhla za ruční brzdu v podobě faulu.

88
    Nebezpečný centr Ostravy z pravé strany, po kterém ale skončila hlavička vedle svatyně soupeře.

86
    Tentokrát přišel jen faul hostujícího hráče a Líšeň získala míč na své polovině.

85
    Střela ostravského hráče z dálky letěla daleko vedle domácí svatyně.

83
    Líšeňský hráč je stále trochu mimo, ale nakonec to vypadá, že se z této pumelice probudí a bude moct pokračovat.

82
    Tvrdá rána z přímého kopu nepříjemně trefila domácího hráče do hlavy a na hrací plochu spěchají lékaři.

81
    Tentokrát přišel nedovolený zákrok domácího hráče a Baník získal přímý kop opět z dobré pozice.

80
    Faul baníkovského hráče ve středu hrací plochy, ovšem Líšeň nepředvedla přesný útok, neboť střela zpoza vápna letěla daleko vedle brány.

78
    Problémy při kombinaci Líšně ve středu hrací plochy a míč nakonec letěl k brankáři domácích.

77
    Po centru ze standardní situace se míč odrazil z chumlu hráčů k brankáři Líšně.

76
    Ovšem opět to byl Baník, který se po pravé straně dostal k centru, ale ten odvrátil domácí hráč do zámezí a následovat bude rohový kop.

75
    Líšeň se snaží poslední minuty být aktivnějším týmem a vypracovat si možnost pro skórování.
    73. Branka Líšně z ofsajdu.

73
    Domácí celek sice dává gól, ale ten neplatí díky ofsajdu!
    71. Ve velké šanci pálil hostující hráč těsně vedle!

71
    Málem bylo srovnáno na 2:2, když se ostravský hráč prodral středem, nabral rychlost, ale následně zakončil těsně vedle levé tyče!

70
    Domácí celek se ve druhé půli ještě nedostal k žádné vážnější příležitosti a proto ani tento útok Líšně neskončil ničím.

69
    Ani další standardní situace Ostravy nepřinesla nic vážnějšího a střela zpoza vápna letěla daleko vedle.

68
    Následný centr z rohu letěl na přední tyč, ovšem tam zasáhl obránce Líšně a k vidění bude další roh.

66
    Baník se znovu prodral po pravé straně, ale tentokrát byl centr zblokován a následuje rohový kop.

64
    Nynější útočná akce Baníku nepřinesla nic nebezpečného a následuje odkop od svatyně Líšně.

62
    Nyní už je opět u míče Baník Ostrava B, který zkouší rozehrávku od svého gólmana.
    61. Ondřej ŠEVČÍK - 2:1

61
    Tým Ostrava B právě vstřelil branku! Hosté se dočkali snížení na 1:2! Baník to sehrál na pravé straně velmi dobře a ostravský hráč se dostal uvnitř vápna k centru, který si ONDŘEJ ŠEVČÍK srazil do vlastní brány!

60
    Hodina utkání je za námi a Líšeň stále vede nad Baníkem 2:0.

58
    Už to vypadalo na velice nadějnou šanci pro Baník Ostrava, ale domácí obránce skvělým skluzem dvakrát zblokoval střelu soupeře.

56
    Domácí gólman byl pod tlakem a při rozehrávce tak odkopl míč jen do zámezí. Ostrava je ve druhé půli rozhodně aktivnějším týmem.

55
    Centr domácích z pravého křídla přelétl vápno na druhou stranu a skončil v zámezí.

52
    Baník je po výměně několika hráčů zatím ve druhé půli jednoznačně lepším týmem, ale přízemní centr z pravé strany jen prolétl vápnem do zámezí.

50
    Domácí hráč byl zfaulován ve středu hrací plochy, ale Líšni se nepodařilo udržet míč delší dobu.

48
    Ovšem střelecký pokus z přímého kopu nebyl moc dobrý a trefil pouze postavenou zeď.

47
    Na začátku druhé půle přišel faul ze strany domácích a Baník tak získal přímý kop z velmi dobré pozice.

46

Druhý poločas začne přibližně v 11:55.

První poločas je u svého konce a Líšeň vede nad Baníkem Ostravou B poměrem 2:0. Úvod utkání byl hodně aktivní z obou stran, ale nakonec se v 5. minutě podařilo vstřelit gól domácím. Ti na to navázali také ve 23. minutě, když se dostali do dvoubrankového vedení. Baník Ostrava si v první půli vytvořil několik šancí na skórování, ale žádná nebyla úspěšná.

45

45
    Poté se domácí dostali do vápna soupeře, ale posléze byl odmáván a také odpískán ofsajd.

44
    Následná přihrávka byla zblokována, ale Líšeň zůstane u míče opět v podobě autu.

43
    Líšeň získala autové vhazování u rohového praporku na polovině Baníku.

41
    A znovu další velmi dobrý centr před bránu Baníku, ale obrana Ostravy si poradila i tentokrát a odkopla míč.

40
    Nebezpečný centr letěl z pravé strany na zadní tyč, kde se ale hráč Líšně nedostal do pořádného zakončení a ostravský brankář tak ukořistil míč.

39
    Opět se hostům nepovedlo prokombinovat ani ze své poloviny hrací plochy a Líšeň má další autové vhazování.

37
    Následný nákop sice skončil na hlavě hráče Baníku, ale od něj se odrazil jen do zámezí, což znamená autové vhazování pro domácí celek.

36
    Po chvíli přichází jen faul ostravského hráče ve středu hrací plochy a Líšeň bude opět u míče.

35
    Aktuálně se toho ale na hrací ploše moc neděje. Líšeň je stále častěji u míče, ale žádné pohledné akce k vidění nejsou.

33
    Následně ale přišla nepřesná přihrávka, která tak skončila jen v zámezí za bránou Ostravy.

32
    Líšeň poslední minuty na hrací ploše nepouští míč ze svých kopaček a dominuje v tomto utkání.

30
    Půl hodina utkání je za námi a Líšeň vede nad Baník Ostravou B zaslouženě 2:0.

28
    Líšni se nepodařilo dostat míč před bránu centrem z pravé strany.

26
    Tijani si sbíhal za obranu domácích, kde dostal skvělý pas od ostravského stopera, ale následně si míč nedokázal zpracovat podle představ.

25
    Nyní musel jít z brány hostující brankář, aby se dostal k balónu dříve, než soupeř.
    23. Jaroslav MÁLEK - 2:0

23
    Líšeň právě vstřelila branku!
    A je to už 2:0 pro domácí, kteří předvedli krásnou rychlou akci. Nejprve přišel pas na pravé křídlo, odkud přiletěl centr do vápna, jenž JAROSLAVU MÁLKOVI skočil akorát k noze a ten z první zakončil nechytatelně k levé tyči.

22
    Opět musel zasahovat domácí gólman, když se Baník prodral středem hrací plochy, ale posledního muže v dresu Líšně opět nepřekonal.

20
    Muhamed Tijani dotíral na rozehrávku v domácí obraně, ale Líšeň zachovala chladnou hlavu.

19
    Domácí celek se snažil projít po pravém křídle, ale nakonec je z toho jen autové vhazování pro Baník Ostrava.

17
    Ostravský hráč je odnesen mimo hrací plochu a pravděpodobně rovnou do sanitky, neboť nemohl se svou nohou ani hnout. Nepříjemný moment v úvodu tohoto utkání.

16
    Nyní je hra přerušená a hostující hráč stál leží na hrací ploše, čeká se tak na nosítka a nebude již schopen pokračovat v utkání.

14
    Následně ale rozhodčí přerušil hru, jelikož ve středovém kruhu zůstal ležet hráč Baníku Ostrava a na hrací plochu jdou lékaři.

13
    Důležitý skluz musel předvést hostující obránce, který tak zblokoval střelecký pokus soupeře zpoza hranice vápna.

12
    Následný centr ze standardní situace letěl na zadní tyč, kde jej domácí hráč vrátil před bránu a tam se nůžkami snažil zakončit hráč Líšně, ovšem ostravský brankář byl připraven.

11
    Následně se na druhé straně dostali domácí do rychlého útoku a získali rohový kop z levé strany.
    10. Baník neproměnil velké šance díky skvělým zákrokům domácího gólmana!

10
    Tentokráte fantastické zákroky domácího gólmana, který minimálně třikrát zachránil Líšeň od obdržené branky! Baník neproměnil tutové šance.

9
    Baník se snažil projít po levé straně, kde také získal autové vhazování.

7
    Tentokrát šli domácí do souboje příliš tvrdě a dopustili se jen nedovoleného zákroku.
    5. Šimon CHWASZCZ - 1:0

5
    Tentokrát už je to z pohledu domácího celku branka! Velké a laciné chyby se dopustil ostravský stoper, který chtěl posunout míč spoluhráči, ale nevšiml si dotírajícího ŠIMONA CHWASZCZE, který tak běžel naprosto sám na bránu, kde přeloboval gólmana.
    3. Skvělý zákrok ostravského gólmana!

3
    A také domácí měli hned v úvodu obrovskou šanci na skórování, když krátce po standardní situaci přiletěl přízemní míč do vápna, jenž proskákal k domácímu útočníkovi, který měl čas na zpracování a následně zakončil k levé tyči, ale ostravský gólman předvedl fantastický zákrok!

2
    Tentokrát se ovšem Ostrava dopustila nedovoleného zákroku a Líšeň zahraje volný kop z levé strany.
    1. Pokus ostravského hráče skončil těsně nad!

1
    Hned v první minutě přišla šance Baníku, ale střelecký pokus hostujícího hráče letěl jen nad svatyni Líšně!